Category

FILA Ghibli Verso

Ghibli Verso
komfortní inline bruslepohodlné inline brusle
Availability:In stock
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:FILA
Size:
Price including VAT: 192 EUR
Original price 208 EUR, save 16 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 156.31 EUR


Product details, description
Price-checking
Discussion (4  posts)

Tříkolečkové inline brusle Fila Ghibli Verso se stanou oblíbeným parťákem pokročilých a zkušených bruslařů, kteří se udržují v dobré kondici pravidelnou jízdou, nebo hledají dobře ovladatelné brusle na kterých se moc "nenadřou". Brusle jsou velmi pohodlné, snadno ovladatelné a velmi rychlé. Komfortní odvětraná bota, tuhý hliníkový rám a kvalitní ložiska Abec 9 spolu s 3x110mm kolečky jsou skvělou volbou pro rychlou a plynulou jízdu na každém povrchu.

Koncept „Air Flow“ byl v maximální míře využit u modelů Ghibli a Primo Air Flow. Odvětrávací okénka na svršku a na patě zaručují extrémně efektivní proudění vzduchu uvnitř bruslí, díky čemuž je bruslení i v horkém létě příjemné.

Bota

 • Kompozitový skelet s vysokým profilem, zvýšená opora kotníku 
 • Fila Air Flow Pro - ochlazuje a udržuje nohy v suchu. Kombinace dvou lehkých a prodyšných síťovaných materiálů, z nichž jeden je umístěn z vnější části svršku a jeden slouží jako podšívka, představuje nejlepší systém odvětrávání bruslí.
 • SoftWear - technologie eliminující problémy s překrytím svršku a vnitřní botičky. Zajišťuje to především použití dvou materiálů botičky. Lehký a prodyšný s velkými oky z vnější strany a druhý pevnější z vnitřní části. Velmi měkká botička je vyrobena z jednoho kusu a na nohu pevně padne. Díky tomu jsou brusle velmi pohodlné a lehké. Přenos energie při bruslení je přímější a brusle působí méně robustně.
 • Předtvarované polstrování

    

Zapínání

 • Přezka, tkaničky a pásek na suchý zip - osvědčená klasika, která vždy zajistí dostatečnou oporu a stažení.

Rám 

 • Extrudovaný hliník 6000 - rychlý a tuhý hliníkový rám je přemostěn pro maximální zvýšení tuhosti. Tříkolečková konstrukce přináší perfektní ovladatelnost. Lze osadit kolečky o velikosti max. 110mm
 • 2 oblouky - 3 kolečka – 11,2" - tříkolečkový rám je díky 110mm kolečkům opravdu rychlý, zároveň je velmi krátký a tedy perfektně ovladatelný
 • 8 mm alu osy
 • Hliníkové distanční podložky 

Kolečka 

 • Fila 110mm/84A - Kvalitní polyuretanové složení a střední tvrdost přispívají k dlouhé životnosti při zachování vysokého jízdního komfortu

Ložiska 

 • Ložiska Fila ABEC 9, mají velmi dobrý poměr rychlosti a odolnosti. Tichý chod zajišťuje vazelínové mazání. Ložiska mají kovovou protiprachovou krytku, jedná se o uzavřená ložiska bez možnosti údržby.

 Jak vybrat inline brusle

 Jak vybrat kolečka?                         Triskates-výhody a nevýhody

  Jak vybrat ložiska?                            Diagnostika klenby zdarma.

          

Product details
Wheel size110 mm
Wheel hardness84 A
BearingsABEC 9
Chassis material Aluminium 6000
Chassis attachment Nýtovaný
Fastening systemLace + micro buckle
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
Ask a question
Name
Email
Message
13.03.2018, Michal Bílek:
Dobrý den, měl bych velký zájem a tyto brusle jaká by byla případná dodací doba od objednání? Děkuji za odpověď.
13.03.2018, iclukas:
Dobrý den,

některé velikosti by na prodejnu měly dorazit každým dnem, jiné můžeme poptat na skladu výrobce. Jakou velikost by jste potřeboval? Zjistíme Vám dostupnost. Jinak jsou ihned k odeslání některé velikosti tohoto modelu z loňska, které se liší pouze barvou https://www.koleckove-brusle-praha.cz/ghibli-vreso/.

S pozdravem

Strnad Lukáš
IC
22.03.2019, Inliner:
Dobrý den,
posunuly jste dodání bruslí z března na duben. Je tedy nakonec nějaký problém s dodáním? Už mám objednávku od ledna. Přišlo mě, že když brusle budou v březnu, tak v pohodě, ale duben mě je už trošku moc...
22.03.2019, iclukas:
Dobrý den,

posunutí termínu na duben se týká dodání bruslí na sklad a prodejny. Konkrétní objednávky řešíme zvlášť, přímým objednáním bruslí z Itálie. Tak je to i případě Vaší objednávky, brusle jsou pro Vás již v Itálii objednané. Část bruslí z Itálie dorazí během příštího týdne, tedy v avizováném březnovém termínu. Vaše brusle jsou objednané, budou-li u výrobce v Itálii dostupné, dorazí spolu s objednávkou v příšťím týdnu. Nebojte, myslíme na Vás, jen mějet prosím trpělivost, jedná se o novou kolekci 2019 a výrobce musí vytřídit a vyexpedovat tisíce nových bruslí, které postupně chodí do Itálie na sklad.

Děkuji za pochopení a trpělivost.

S pozdravem

Strnad Lukáš
Inline Centrum
K FILA Ghibli Verso
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide