< Zpět k výpisu

Technologie inline bruslí Fila

Málokterý výrobce bruslí se může pochlubit tak dlouhou tradicí jako tato značka. Sportovní oděvy a vybavení totiž vyrábí již přes sto let. Bratři Filové začínali v podhůří Alp jako výrobci látek a tkanin, a tato tradice je znát také u některých technologických vylepšení, kterými tento výrobce zdokonaluje své modely bruslí.

FILA AIR FLOW

Potí se vám při jízdě nohy? Není divu, noha bývá v  botě dost neprodyšně uvězněná a během bruslení se hodně zahřeje. Co si budeme říkat – víme všichni dobře, jak dopadají nohy v červencovém vedru po delší projížďce. Fila Air Flow díky speciální tkanině brusli odvětrává. Ventilace probíhá skrze dvojitou síťku ok – z vnější strany lehkou a prodyšnou, na vnitřní straně boty je tato síťka zpevněna. Proud vzduchu vám chodidla jednak ochladí, jednak je udrží v suchu.

 

Koncept Air Flow byl na nejvyšší úrovni vyvinut u modelů Ghibli a Primo Air Flow. Ventilační otvory se nacházejí na nártové straně i na patě, proudění vzduchu uvnitř obuvi je tak velmi efektivní. Velmi příjemné brusle na léto, jednoznačně doporučujeme!

 

 

FILA Ghibli 100

Brusle Fila Ghibli 100

 

 

FILA Ghibli 90 Lady

Brusle Fila Ghibli 90 Lady

Technologie Softwear™

Pokud chcete brusle ještě pohodlnější, pak je ideální spojení technologií Fila Air Flow a SoftWear™. Máte někdy z bruslení nohy otlačené, zejména na nártech? Právě tohle technologie SoftWear™ řeší. Bota brusle je totiž vyrobena z jednoho kusu, takže u ní nedochází k překryvu mezi pohyblivou horní částí a pevnou spodní částí. Bota je velmi měkká, lehká a dokonce pohotověji přenáší energii. A nejspíš nejen dámy zaujme, že je taky velmi elegantní – je totiž oproti ostatním botám štíhlejší.

Všechny naše nabízené modely jsme vyzkoušeli a bruslí se v nich opravdu jako v bavlnce. Nevěříte? Tak to zkuste také! 

 

FILA Argon 84 39

Fila Argon 84

 

FILA Argon 84 Lady 37

Fila Argon Lady 84

 

100mm Kolečka

Na tenhle svůj vynález jsou u výrobce FILA tak hrdí, že si ho nechali patentovat. Na jejich 100mm kolečkách můžete díky speciálnímu rámu a uchycení jezdit ve stejné výšce nad zemí jako u předchozích 84mm koleček. Přechodem na vyšší kolečka se vám tedy nijak nezvýší těžiště a nenamáháte si více kotníky. Získáte rychlost a neztratíte nic na stabilitě. Fajn!

Fila 100 mm 

DUAL DENSITY FOOTBED

 

Dual Density Footbed je exkluzivní tvarovaná stélka vyrobená z jemné pěnové hmoty, vyztužená pomocí technologie EVA a polstrovaná sametem. Pata do ní pohodlně zapadne a je příjemně zpevněná, což zlepší i váš výkon na bruslích. Není to žádný zbytečný výmysl – DDF mívá i bezpečnostní pracovní obuv a na některá průmyslová pracoviště vás bez ní nepustí. U bruslí zlepšuje hlavně manévrovatelnost a stabilitu. Její další výhodou je, že zvyšuje životnost boty.

 Fila Dual Density

SYSTÉM QUICK LACE

Praktické šněrování v kombinaci s technologií Power Strap botu jednoduše a pevně zaváže. Ideální pro děti, ale je funkční a pohodlné i pro dospělé bruslaře.

SYSTÉM VERSO

Přechod na brusle se třemi kolečky. I u Fily si můžete naplno užít tříkolečkové brusle, které mají dříve nevídaný poměr rychlosti a ovladatelnosti. O tříkolečkových bruslích se více dozvíte v článku Revoluce v bruslení nastala! Tříkolečkové brusle jsou tu.

Fila Nrk Verso

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo
Zpracování dat
Schovat