Kategorie

Powerslide Katana Rocker Trinity

Katana Rocker Trinity
freestyle podvozek na inline bruslefreestyle inline podvozekurban podvozek na kolečkové brusleurban podvozek na inline bruslefreestyle podvozky na inline brusle
Dostupnosť:Na dotaz
Záruka (mesiacov):24 měsíců
Výrobca / Značka:Powerslide
veľkosť všeobecne + x-socks:
Cena s DPH: 110.59 EUR
pár
Do porovnávania
Do porovnávania
Doprava zdarma pri nákupe nad 158.60 EUR


Popis, parametre
Stráženie ceny
Diskusia 

Inline podvozky Powerslide Katana Trinity jsou určeny pro urban bruslení. Hliníkový rám s dvojitou konstrukcí je velmi tuhý, aby zvládl všechny nástrahy města při tvém freestylu. Je vyráběn pro 3 kola o velikosti 90 a 100mm, má délky 225, 231, 235mm a řadí se k nejkratším rámům na trhu. Kompletní podvozek s kolečky je kratší než většina podvozků 4x76mm. Na dokonalé ovladatelnosti a manévrovatelnosti má, kromě krátké délky, velký podíl i tříkolečková koncepce, která je v porovnání se čtyřkolečkovou mnohem hravější ;). Rám Powerslide Katana je v rockeringové konstrukci takže máš možnost výškového nastavení jednotlivých koleček.

Powerslide přichází s novou konstrukcí boty a rámu Trinity. Uchycení rámu je rozděleno do tří bodů a konstrukčně provedeno tak, aby snížilo co nejvíce těžiště, což má za následek výrazné zlepšení stability a ovladatelnosti. Díky Trinity uchycení má bruslař silnější odraz a větší stabilitu i zrychlení. Brusle reagují mnohem citlivěji a navíc lépe tlumí vibrace. Težiště se podařilo snížit o 1 cm, prakticky to znamená, že bruslař na 100mm kolech bude mít těžiště stejně vysoko jako bruslař na kolech 90mm s běžnou konstrukcí rámu.

Rám je samozřejmě šroubovaný, takže jej můžeš dle potřeby měnit a zvolit si tak velikost koleček nebo délku rámu dle jízdního stylu, povrchu, typu tratě nebo jenom pro radost z jízdy. Díky technologii x-slot mounting můžeš rám vycentrovat vůči botě přesně podle svých představ.

Délka 225mm = kolečka: 3 x 90mm

Délka 231mm = kolečka: 3 x 100mm

Délka 235mm = kolečka: 3 x 90mm

Brusle kompatibilní s tímto rámem.

Parametre výrobku
Uchytenie rámu Trinity (skrutkovaný)
Oznámiť, až cena klesne pod
EUR s DPH
Oznámiť každú zmenu ceny
Oznámiť, až bude tovar skladom
Zadajte e-mail, na ktorý Vám príde upozornenie:
Neboli vložené žiadne príspevky.

položiť nový dotaz
Meno
Email
Odkaz
Zľavy a akcie e-mailom
Aktuálne zľavy a akcie do vašej schránky (nebojte sa, neposielame maily každý deň)
Užívateľský panel
Prihlasovacie meno
Heslo
Spracovanie dát
Schovať