<

Inline Day 2018 - Report z testování bruslí K2

V neděli 30. září 2018 se uskutečnilo naše poslední velké testování bruslí pro rok 2018. K symbolickému ukončení testovací sezóny 2018 jsme si pozvali, naší nejprodávanější značku kolečkových bruslí, K2.

Testování kolečkových bruslí K2 Praha Testovací centrum bruslí K2

Jak bývá u K2 zvykem, testování vzala vážně a přijela s týmem přímo z Německa, kde má K2 zastoupení pro evropský trh. Slunečné počasí, blankytná obloha a aktuální modely inline bruslí K2 pro letošní sezónu, a to včetně nejvyšších řad K2 Mod 110 a K2 Mod 125, slibovaly opravdový zážitek všem fanouškům značky i testuchtivím zájemcům.

 Kolečkové brusle K2 Testování inline bruslí K2 2019

Akci doporovodil i náš stánek Inline Centrum s výprodejem bruslí K2 a již tradičně stánek Inlineškola.cz s trenéry. K vidění byly také lahve a bidony od značky Nalgene, které bylo možné nakoupit se slevou 20%.

 Kolečka na kolečkové brusle k zakoupení na našem stánku Testovní inline bruslí K2

Akce osdtartovala v 11:00 hodin a po vlažném začátku se začali před testovacím stánkem K2 tvořit davy lidí, kteří chtěly zdarma otestovat to nejlepší, co značka K2 nabízí. Brusle bylo možné díky zářijovému termínu vyzkoušet na poloprázdné cyklostezce, na které začal po obědě houstnout provoz, nejlepší podmínky pro testování tak byly dopoledne, kdy byl největší výběr a dalo se využít ospalosti ostatních navštěvníků. Největší vlna dorazila po 12. hodině a poté už byl stánek v permanenci prakticky celé odpoledne.

 Inline brusle od K2 a lahvičky Mizu a Nalgene  Testovní kolečkových bruslí vyzkoušeli i nejmenší

Stánek K2 obsluhovali ti nejpovolanější, doprovod přímo z Německa a české zastoupení značky, tedy ti nejpovolanější. Na našem stánku jste se mohli poradit jak vybrat kolečkové brusle a na co si dát při výběru bruslí a vybavení pozor a na co se zaměřit.

Jak vybrat kolečkové brusle K2 Inline brusle K2 Praha

Děkujeme teamu K2, Inlineskola.cz a českému zastoupení značky Nalgene za spolupráci a na další inline akci na viděnou.

Neboli vložené žiadne príspevky.

položiť nový dotaz
Meno
Email
Odkaz
Zľavy a akcie e-mailom
Aktuálne zľavy a akcie do vašej schránky (nebojte sa, neposielame maily každý deň)
Užívateľský panel
Prihlasovacie meno
Heslo