<

Kolečkové brusle - nová metoda cvičení pro zdravý životní styl

Inline bruslení se v dnešní době stává i důležitou součástí zdravého životního stylu. Pokud se chcete udržet v kondici, zkuste nový trend, který je doporučován předními výrobci Powerslide (Rollerobics) nebo K2 (Skates workout). Jedná se o trénink a cvičení na kolečkových bruslích.

Rollerobics nebo Skates workout je nová disciplína, díky které můžete udržovat svoji fyzickou kondici cvičením na kolečkových bruslích a to jak venku, tak i doma. Při cvičení dochází k posilování celého těla, včetně kardiovaskulárního systému. Tento nový cvičebný styl dal vzniknout několika speciálním cvikům, které můžete praktikovat na kolečkových bruslích a vedou k ještě většímu spalování kalorií a ještě lepšímu tvarování postavy.

Pro efektivnější výsledek lze cviky provádět opakovaně. Pokud očekáváte od cvičení více, zkuste techniky jako: Butt blaster, Ab shredder nebo Hammer time. Díky těmto moderním cvikům dokážete posílit svaly, o kterých jste ani nevěděli, že je máte.

K tomuto modernímu stylu cvičení vám stačí venkovní nebo vnitřní prostor a vaše oblíbené inline brusle.

Inline brusle - pro zdravou kondici 


Instruktážní video K2 Skates Workout se speciálními cviky od K2.


V níže uvedeném instruktážním videu Rollerobics vás cvičením provede zkušená instruktorka Judit Abarca. Judit cvičí na bruslích Powerslide Swell 100.


Pokud je venku nepříznivé počasí, můžete shlédnout následující video pro cvičení doma.

Neboli vložené žiadne príspevky.

položiť nový dotaz
Meno
Email
Odkaz
Zľavy a akcie e-mailom
Aktuálne zľavy a akcie do vašej schránky (nebojte sa, neposielame maily každý deň)
Užívateľský panel
Prihlasovacie meno
Heslo