< Zpět k výpisu

Report - Test bruslí Tempish 2016

Další testování in-line bruslí, skateboardů a koloběžek je za námi, tentokrát jste mohli otestovat brusle, skateboardy a koloběžky značky Tempish, značnou část sortimentu určenému k otestování tvořili závodní brusle a byl o ně také velmi slušný zájem. Testování proběhlo 4.6.2016 před naší půjčovnou bruslí v Modřanech na cyklostezce Podolí-Zbraslav.

Nízké závodní brusle si chtěli vyzkoušet jak pokročilejší bruslaři, kteří už jsou zvyklí na větší kolečka, ale nemají zkušenosti s nízkou botou, tak i mnozí rekreační a méně pokročilý bruslaři, kteří měli brusle s velkými kolečky na nohou poprvé.

Nízké karbonové brusle mají výhodu hlavně ve vysoké pevnosti, čímž umožní perfektní odraz a držení nohy, nízká bota zároveň umožnuje jízdu v předklonu, bruslař tak může pohodlně korigovat  a přenést těžiště přímo nad brusli ve skluzu. Zároveň se samozřejmě vyznačují velkými kolečky a nízkým rámem, které když se rozjedou, perfektně drží rychlost a dosahují opravdu vysokých rychlostí, na docílení potřebné rychlosti je však již potřeba dobře zvládnout základy sportovního bruslení. Udržení rovnováhy na jedné nozé, pokrčený postoj a správně vedený skluz jsou předpoklady, které jsou nutné k dosažení vysokých rychlostí, které tyto brusle dokážou vyvinout. Tuto pokorčilejší techniku se můžete naučit na našich kurzech bruslení zdarma, které pro naše zákazníky pořádáme.

 

Velký zájem byl tako o krátké plastové skateboardy, které zažívají boom především u teenage generace. K dispozici byly samozřejmě také fitness brusle, konkrétně brusle z řady Fitness Five, která je prověřená naší půjčovnou. Odvažlivci vyzkoušeli také trekové brusle, které se opět  rací do módy. 

Čtvrté letošní testování a počtvrté kapky deště, které okolo páté hodiny ukončili sobotní testování bruslí pro veřejnost. Během června se závodní půjčovna přesouvá na naší půjčovnu bruslí na Ladronku, kde si budete moci brusle otestovat a vyzkoušet přímo na proslulém pražském okruhu.

 

Bruslení zdar a u dalšího testování opět na viděnou.

 

   

 

 

 

 

 

 

  

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo
Zpracování dat
Schovat