< Zpět k výpisu

Report - Test bruslí Fila 2016

Poslední květnovou sobtou 28.5.2016 proběhl na Ladronce test in-line bruslí Fila. K vyzkoušení bylo více jak 40 nových párů bruslí z kolekce 2016. Stánek Inline Centrum byl postaven jako vždy v centru okruhu Ladronka přímo před naší půjčovnou bruslí a již od prvních minut se kolem něj rojili zvědavci.

Sobotní testování bylo třetí v pořadí letošních testovacích akcí pro širokou veřejnost a napotřetí nám konečeně vyšlo počasí, což se projevilo i na počtu půjčených bruslí a počtu zájemců. Na stánku byly k dispozici opravdu zajímavé modely z aktuální kolekce a vybrat si mohl téměř každy. Velice žádané byly modely z řady Air Flow 2016, které na první pohled zaujaly perfektním odvětráním, navíc díky 84 mm velkým kolečkům mohli tento model otestovat zkušenější bruslaři i začátečníci, kteří o koupi bruslí tepre uvažují. Děti s chutí vyzkoušeli dětské roztahovací brusle z řady Fila X-one, některé poctivě zajížděly a zkoušely jízdní vlastnosti nového modelu, jiné stály na brusličkách poprvé.

U dospělých a zkušenějších bruslařů vzbudil velký zájem tříkolečkový model Fila Ghibli na 3x 110 mm velkých kolech. Tříkolečkový model chtěli kvůli vzrůstající popularitě tříkolečkových bruslí ve světě sportovního a závodního bruslení vyzkoušet především pokorčilejší bruslaří zvyklí na větší kolečka či nízké speed brusle, ale našli se i odvážlivci z řad začátečníků. Stejně tak modely Lithium LX na 90 mm kolech byly pro bruslaře, kteří přemýšlí o nových a rychlejších fitness bruslích velkou výzvou. Většina bruslařů byla z rychlejší 90 mm koleček nadšená a jistě mají o čem přemýšlet. V nemalém počtu se sešla také skupinka freeskate bruslařů, kteří mohli otestovat free model FILA NRK. Modely značky Fila jsme samozřejmě opět s chutí vyzkoušeli i my, neboť osobní zkušenost je to nejlepší, co můžeme našim zákazníkům předat.

Kolem 17 hodiny testování ukončila silná průtrž mračen, i tak jsme stihli zapůjčit brusle více jak 60ti zájemcům a drtivá většina bruslařů byla s bruslemi velmi spokojena. 

 

Velice děkujeme zastoupení Fily pro ČR za zapůjčení bruslí, všem zájemcům a trpělivým bruslařům, kteří si počkali na vypůjčení, i když jsme zovna měli plné ruce práce a opět se těšíme na další, letos již 4 testování bruslí pro veřejnost. Tentokrát se můžete těšit na test bruslí Tempish a pozor, budou k dipozici i závodní a freestylové modely, takže fanoušci bruslení mohou opět těšit na zajímavý test. Test se tentokrát stěhuje na cykloztezku do Modřan před naší druhou půjčovnu, která se nachází na lodi ve Freestyle Parku Modřany.

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo