< Zpět k výpisu

K2 tabulka velikostí

K2 je tradiční výrobce kolečkových bruslí. Jedná se o firmu z USA, základní číslování tedy vychází z amerického číslování US, které se převádí na ostatní velikosti a je specifické pro dámské a pánské velikosti. Pánská brusle velikosti 8 US bude tedy jinak velká než dámský model ve velikosti 8 US. Pro správný výběr velikosti je vždy nejpřesnější údaj, který údává délku v cm, tedy Mondopoint. Pro snažší orientaci jsme pro vás připravili tabulku velikostí K2.

Pokud si nejste jisti, zastavte se na našich prodejnách, kde vám přeměříme vaší velikost včetně šířky a typu klenby. Na základě naměřených dat pak doporučíme velikost právě pro Vás.

Na prodejnách provádíme diagnostiku klenby zdarma. 

Jak zjistit velikost nohy v cm (Mondopoint)

Pokud nemáte možnost zastavit se u nás na prodejnách, změřte alepsoň délku svého chodidla. Vhodné je chodidlo obkrelsit na papír a délku poté přeměřit. Postavte se rovně a na rovné podložce na papír a tužkou obkreslete chodidlo. Tužku držte kolmo k podložce, aby nedošlo ke zkreslení obrysu stopy. Poté můžete změřit délku chodidla od paty k nejdelěímu prstu na noze.

Pozor ! Pro zjištění potřebné velikosti je nutno k naměřené délce připočítat takzvaný nadměrek v délce 5 až 10 mm k naměřené délce.

 

        K2 tabulka velikostí

 

 

 

 

 

 

 

EU 29 - 34 32 - 37 35 - 40
UK 10 - 1 13 - 4 3 - 7
US 11 - 2 1 - 5 4 - 8
MP (mm) 17 - 20,5 19,5 - 23 22 - 25,5

 

 

 

 

  

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo
Zpracování dat
Schovat