< Zpět k výpisu

K2 tabulka velikostí

K2 je nejuznávanější výrobce kolečkových bruslí. Jedná se o firmu z USA, základní číslování tedy vychází z amerického číslování US, které se převádí na ostatní velikosti a je specifické pro dámské a pánské velikosti. Pánská brusle velikosti 8 US bude tedy jinak velká než dámský model ve velikosti 8 US. Pro správný výběr velikosti je vždy nejpřesnější údaj, který udává délku v cm, tedy Mondopoint. Pro snažší orientaci jsme pro vás připravili tabulky velikostí K2.

Velikostní tabulka inline bruslí K2

Pokud si nejste jisti, zastavte se na našich prodejnách, kde vám přeměříme vaší velikost včetně šířky a typu klenby. Na základě naměřených dat pak doporučíme velikost právě pro Vás.

Na prodejnách provádíme diagnostiku klenby zdarma. 

Jak zjistit velikost nohy v cm (Mondopoint)

Pokud nemáte možnost zastavit se u nás na prodejnách, změřte alepsoň délku svého chodidla. Vhodné je chodidlo obkrelsit na papír a délku poté přeměřit. Postavte se rovně a na rovné podložce na papír a tužkou obkreslete chodidlo. Tužku držte kolmo k podložce, aby nedošlo ke zkreslení obrysu stopy. Poté můžete změřit délku chodidla od paty k nejdelěímu prstu na noze.

Pozor ! Pro zjištění potřebné velikosti je nutno k naměřené délce připočítat takzvaný nadměrek v délce 5 až 10 mm.

K2 tabulka velikostí

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo