< Zpět k výpisu

Inline Festival 2017 - report z akce

Dne 23. 4. 2017 se, v OC Harfa v pražských Vysočanech, uskutečnil první ročník Inline Festivalu. Setkali se zde fanoušci a příznivci in-line bruslení a všichni, které tento kolečkový sport baví a zajímá. Kromě bohatého doprovodného programu bylo stěžejní součástí festivalu testování nových modelů bruslí pro sezónu 2017.

 

Program a velká jména

Inline Festival, který jsme jako Inline Centrum pořádali, přilákal stovky zájemců a příznivců kolečkového bruslení. Součástí programu byl kromě testování bruslí také zajímavý program. Na své si přišli příznivci rychlobruslení, freestyle slalomu, aggressive bruslení (U-rampa a Rail contest), trekového bruslení a Roller Derby, ale i dalších bruslařských disciplín. K akci byly přidruženy také freestyle koloběžky, a to díky Scootshop.cz, který se na tuto disciplínu specializuje.

Jsme rádi, že právě na naší akci předvedli své umění přední čeští freestyle sportovci včetně opravdových legend. K vidění byly nevídané triky. Freestyle scootering, skatebording, BMX, Roller Derby a samozřejmě také freestyleové a aggressive bruslení. Pro sportovce byla k dispozici velká U-rampa, na které byly k vidění opravdu špičkové triky, při kterých se tajil dech.

Za všechny jmenujme alespoň borce jako Martin Nogol, Petr Manďák, Petr Brabec, Honza Tomšovský, Přemek Jakeš či Michael Böhm.

Velký zájem vzbudil ukázkový zápas Roller Derby s vysvětlení pravidel, ukázky speed skatingu v podání Petra Manďáka či přehlídka triků na zábradlí při rail contestu. Největší úlet však byla obrovská U-rampa na který se střídali skejťáci, bruslači, bajkeři a borci na FS koloběžkách.

Pro návštěvníky pak byl připraven náš stánek s bruslemi a vybavením s 20% festivalovou slevou. Samozřejmě jsme byli také k dispozici v rámci poradenství, jako zkušení bruslaři vždy rádi předáme své zkušenosti z bruslení i z prodeje. 

             

                   

Testování bruslí - Brusle roku 2017

Největší zájem pak byl samozřejmě o testování bruslí a koloběžek a prohlídku nových modelů. Otestovat zdarma jste mohli brusle značek K2, Powerslide, Tempish a Fila. Značka Roces představila zájemcům své portfolio nových modelů.

K otestování byli rozličné modely věhlasných značek a důležitou součástí testování bylo také hodnocení a známkování bruslí, které bude sloužit jako podklad pro vyhlášení ocenění Brusle roku 2017 ve svých kategoriích.

Usilovně pro vás vyhodnocujeme výsledky, můžete se těšit na vítěze jednotlivých kategorií. Kompletní výsledky již brzy v našem článku.

Největší zájem byl o zapůjčení in-line bruslí K2. Americká K2 přivezla svojí mobilní testovací půjčovnu se širokým spektrem modelů a vyškoleným personálem.

Velká zájem byl také o brusle Powerslide, nové tříkolečkové brusle byly pořád v permanenci a sportovní modely testovali náročnější bruslaři, kteří využili jedinečnou možnost vyzkoušet špičkové sportovní brusle.

Fila nadchla svými pohodlnými fitness modely, k dispozici však byly i rychlejší brusle s většími kolečky či obratné freestyle brusle.

Tempish představil nové modely na sezónzu 2017 včetně modelů závodních, velký zájem byl i o nastavitelné dětské brusle a koloběžky.

Prostě každý fanoušek bruslení si přišel na své a mohl sám posoudit rozdíly mezi jednotlivými modely. 

Ani my sami jsme se samozřejmě nevydrželi jen dívat a brusle jsme projeli. Jednak nás to samotné samozřejmě zajímá, jednak dokážeme posoudit rozdíly trochu zkušeněji či objektivněji a předat tyto zkušenosti vám, našim zákazníkům.

K2 

Powerslide 

Tempish

Fila

Roces

Poděkování

Upřímně děkujeme všem zúčastněným za skvělou akci. Na první ročník se akce povedla, troufneme si dokonce říci, že nad očekávání, a moc se těšíme na další ročník. Poučení a zkušenější věříme, že příští ročník bude zase o kus lepší a že se s Vámi u Inline Festivalu 2018 opět setkáme.

Video z akce Inline Festival 2017

  

 

 

  

 

 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo