< Zpět k výpisu

Zahájení sezóny na Ladronce - prodejna a půjčovna v novém kabátě

Se začátkem nové bruslařské sezóny opět otevíráme i prodejnu a půjčovnu v Praze na Ladonce. A pozor! Ve zcela novém kabátě.

Nový moderní interiér, lepší výběr zboží, specializovaný personál, kvalitní poradenství, širší výběr bruslí, doplňků a náhradních dílů, odborný servis. Na to vše se můžete těšit na tradičním místě v Praze 6 na Vypichu.

Nabídku definitvně rozšiřujeme i o špičkové značky K2, Powerslide a sortiment a chceme postupně dále rozšiřovat o značky jako Fila, Rollerblade, Gyro, Micro atd..

Kolečka a ložiska i pro náročné bruslaře od předních výrobců v oblasti. Labeda, Hyper, Undercover či Matter. Špičková ložiska včetně keramických. Kvalitní přilby a chrániče. Prostě specializovná prodejna na brusle se vším všudy.

Široký výběr penny boardů, longboardů a koloběžek.

 

Pozor! Startujeme už 1.4.2017 a chystáme pro vás speciální opening day.

 

1. Instruktoři z inlineskola.cz zdarma.

Těšit se můžete na instruktory z www.inlineskola.cz, kteří vám budou k dispozici jak na konzultace techniky bruslení zdarma od 11:00 do 12:00 a od 13:00 do 14.00, tak i v případě, že by jste si chtěli objednat kurz bruslení či se něco dozvědět o jejich programu.

2. Půjčovna speed bruslí

K diszpozici bude půjčovna špičkových závodních bruslí, které jinde nevyzkoušíte. Speciální speed půjčovna je pro všechny, kteří si chtějí zkusit jízdu na špičkových a megarychlých karbonových bruslích.

3. Freestyle skating workshop

Frreestyle workshop pro veřejnost s předním českým freestylem bruslařem a repreznetantem Tomášem Brandejsem.

4. Speciálni slevy

Otevíráme 1.4. a vy máte jako dárek od nás 14% slevu na veškeré vybavení, brusle, koloběžky a skateboardy z kolekce 2017

Jak se na Ladronku dostanete ?

  • tramvaj č. 22, 25
  • autobus č. 174, 179, 180, 191

Výstupní zastávka U Ladronky

  • autobus č. 191

Ladronka je snadno dostupná městskou dopravou i autem. Parkovat se dá bez poplatku po celé délce Tomanovy ulice (souběžně s inline dráhou) nebo na kapacitně omezeném parkovišti u televizní věže.

 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo

Rozumím    Další informace