< Zpět k výpisu

Speed půjčovna na Ladronce

Během sezóny máte jedinečnou možnost vyzkoušet v naší půjčovně bruslí na Ladronce nízké závodní brusle. Vyzkoušejte si, jak se jezdí na nízkých závodních bruslích a velkých rychlých kolečkách. Jsou pro vás připraveny modely GT500 100 a 110, Spider a Scream. Brusle GT 500 jsou osazeny kolečky 100 a 110 mm, modely Scream a Spider kolečky 110 mm a jsou určeny pro pokročilé bruslaře. Brusle jsou pro vás připarevny v širokém spektru velikostí.

Vypůjčení bruslí na hodinu stojí 150 Kč bez ohledu na model, záloha je 5000 Kč. Počítejte s tím, že závodní boty jsou nízké a relativně tvrdé, není to tedy brusle pro žádné slečinky a začátečníky, naopak pokoročilejší bruslaři a bruslařky jistě ocení jízdní vlastnosti nízké a pevné sportovní boty s tuhým rámem. Pokud Vás závodní brusle nadchnou, můžete je pak samozřejmě také zakoupit na naší prodejně nebo na našem e-shopu. Pokud budete chtít poradit s výběrem závodních kolečkových bruslích, obraťte se na nás, rádi vám s výběrem sportovních bruslí poradíme a pomůžeme Vám vybrat ty pravé právě pro Vás.

Půjčovna Inline Centrum Ladronka 1 h/os. 2 h/os. 4 h/os. Záloha
Speed brusle 150 Kč 260 Kč  470 5 000

Půjčovna bruslí na Ladronce Inline Centrumotevřeno každý den včetně víkendů. Speed modely budou k dipozici od 12.8.2016 do 13.9.2016.

Půjčovna bruslí Ladronka: https://www.koleckove-brusle-praha.cz/pujcovna-ladronka/

 

   

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo
Zpracování dat
Schovat