< Zpět k výpisu

Report - Test bruslí Powerslide 2016 Ladronka


Dne 15.5.2016 se na pražské Ladronce uskutečnil test in-line bruslí Powerslide pro veřejnost. K dispozici bylo téměř 40 páru bruslí a pro fanoušky bruslení byly připravené opravdové lahůdky, špičkové a rychlé sportovní brusle, kterými je Powerslide pověstný.

Brusle bylo možné zdarma  vypůjčit k otestování přímo na našem mobilním stánku stánku Inline Centrum. Stánek byl na tradičním místě uprostřed okruhu Ladronka před naší půjčovnou a restaurací Ladronka, kde je perfektní zázemí pro sportovní věřejnost.

I přes nepřízeň počasí dorazilo několik nadšenců, kteří měli možnost vyzkoušet terénní, maratonské nebo populární tříkolečkové brusle od této legendární německé značky. Nejvíce zvědavé byly děti, pro které byly k dispozici dětské nastvaitelné in-line brusle. Zároveň bylo možno na akci využít i profesionální trenéry z www.jsmeinline.cz, kteří učili děti základům bruslení a měli připravené ruzné překážky, které mnohdy rádi otestovali i dospělí.

Největší zájem byl jednoznačně o tříkolečkové brusle Powerslide Imperial Megacruiser 125 a Powerslide Swell. Hned v závěsu byly terénní off-road brusle z řady Powerslide Nordic s nafukovacími kolečky.

Brusle jsme samozřejmě s chutí otestovali také my sami a z tříkolečkových bruslí jsme byli nadšeni. Výborný mix rychlosti, stability a obratnosti nás mile překvapil a díky poctivému otestování tak můžeme předat zkušenost z bruslení na tříkolečkových bruslích našim zákazníkům.

Úraz žádný, zážitků mnoho. Děkujeme Powerslide CZ za vypůjčení modelů k otestování, všem zúčastněným, kteří našli cestu k našemu stánku i přes nepříznivé počasí a těšíme se na další testování bruslí

    

a 

 

 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo
Zpracování dat
Schovat