Kategorie
HOMEPowerslide Vi Fothon fitness brusle

Powerslide Vi Fothon fitness brusle

Nové freeskatové/fitnessové brusle Powerslide Fothon. Luxusní brusle v super designu a se třemi kolečky. Brusle tak mají kratší rám, čímž jsou výborně ovladatelné i s velkými kolečky Infinity 110mm! Výborně propracovaný design není vše, brusle PS Fothon mají svítící LED kolečko! Teď si jízdu užijete také v noci! S novými bruslemi Powerslide Fothon zažijete mnoho zábavy. Buďte vyjímeční, pořiďte si výjimečné brusle! 

Manžeta bruslí Powerslide Fothon je vyrobena z kompozitové sloučeniny s přidaným uhlíkem a sklolaminátem, je tak velmi pevná. Navržena pro extrémní bruslení. Pevnost jí dodává také asymetrický tvar. 

Brusle Fothon mají stejně jako všechny nové modely bruslí Powerslide 2015 jedinečný jednodílný podvozek Powerslide UNITY. Jednodílná konstrukce je o mnohem lehčí a silnější než jakýkoliv jiný podvozek. To má za následek větší stabilitu. Podvozek je vyroben z tepelně ošetřeného 6063 hliníku, je tak velmi lehký a pevný. 

Brusle jsou vybaveny kolečky PS Infinity 110/85A (první a třetí), prostřední svítící kolečko Powerslide Fothon 110mm, LED. Špičková kolečka se silným 6-ti paprskovým jádrem. Směs koleček výborně tlumí otřesy a nerovnosti na cestách. Brusle mají ložiska PS ABEC 9, které mají výbornou valivost. Zaručují hladký, tichý chod a tím dokonalou jízdu. 

- Podvozek: One piece Unity, 3x 110mm 
- Kolečka: Powerslide Infinity 110mm a Powerslide Fothon 110mm, LED 
- Ložiska: ABEC 9 FS, 608 
- Brzda: HABS 

Heat Mouldable 
Boty označené tímto termínem jsou za tepla tvarovatelné. Jelikož je každá noha jedinečná, jistě oceníte možnost si botku vytvarovat přesně podle Vaší nohy.

Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo
Zpracování dat
Schovat