Category

K2 Vo2-S 100 Pro

Vo2-S 100 Pro
fitness kolečkové brusle K2pohodlné kolečkové brusle K2 s rychlozavazovánímfitness kolečkové brusle K2 utahování Speed Lacepohodlné inline brusle K2rychlé fitness inline brusle K2fitness inline brusle K2inline brusle K2 na dlouhé tratěfitness inline brusle K2kondiční fitness inline brusle K2komfortní inline brusle K2rychlé kolečkové brusle K2kolečkové brusle K2 4x100K2 S-Frame-inline rám s letmým zavěšenímK2 inline ventilační systém
Availability:In stock
Guarantee (months):24 months
Producer / Brand:K2
Size:
Price including VAT: 291.16 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 160.00 EUR


In year 2005 came to the world skates K2 Vo2 Max, it became the first fitness inline skate equipped with 90mm large wheels. A LEGEND WAS BORN13 years later got now the most popular model row of brand K2, new totally revolutionary frame. One-sided ultralight Vo2-S frame absorbs up to 20% more shocks and resonances of ride and is half lighter than until today used frame Vo2.2. Skates Vo2 now will be even more lighter and ride on it will be smoother and more comfortable. THE LEGEND GOES ON!

Product details, description
Price-checking
Discussion 

  Jak vybrat inline brusle?                 Jak vybrat kolečka?               Diagnostika klenby zdarma.

     K2 tabulka velikostí.                         Jak vybrat ložiska?

 

Inline brusle K2 Vo2-S 100 Pro jsou ideální volbou pro pokročilé a zkušené bruslaře na každodenní bruslení a pohodovou, ale opravdu rychlou fitness jízdu. Brusle jsou vybaveny rychloupínacím systémem K2 Speed Lacing umožňující rychlé zavázání bruslí jedním zatažením. Vo2-S 100 Pro mají zcela nový, jednostranný podvozek z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Ultra lehký frame je osazen kolečky o průměru 100 mm s tvrdostí 83A a ložisky ILQ 9 Classic Plus. Vortech Ventilation systém pro dokonalou cirkulaci vzduchu a ochlazování během jízdy nechá vaši nohu vždy v suchu. Bota je vyrobena z paměťového materiálu, který se dotváří podle tvaru nohy. Patentovaná technologie K2 SoftBoot přináší lehčí a prodyšnější konstrukci vnitřní boty. Kombinace odolných a přitom měkkých materiálů spolu s testovanou anatomií jsou extra pohodlné.  

Autorizovaná prodejna K2

Jsme autorizovanou prodejnou značky K2 Skates a specializovanou prodejnou zaměřenou na inline brusle a příslušenství. Vedle odborného poradenství nabízíme také servis a široké spektrum náhradních dílů.

Rám

Unikátní jednostranný rám K2 Vo2-S má letmé zavěšení koleček, díky kterému je schopen pohltit až o 20% více vibrací a otřesů z jízdy než jeho předchůdce. Zároveň díky jednostranné konstrukci byla snížena váha podvozku na polovinu. rám ze slitiny hliníku V02-SJízda na Vo2 modelech bude nyní ještě hladší a zábavnější. Frame je vyroben z vysoce kvalitní slitiny hliníku s příměsí titanu, což zaručuje nízkou váhu a vysokou tuhost zajišťující ty nejlepší jízdní vlastnosti.

Kolečka

Kolečka K2 o průměru 100 mm jsou určena pro vyznavače rychlejší jízdy. S tvrdostí 83A patří ve své kategorii spíše k měkčím kolečkům, což zajistí dobré tlumení nerovností a přilnavost.

Ložiska

Ložiska K2 ILQ 9 Classic Plus od výrobce Twincam se řadí mezi nejlepší ložiska, jaká se pro inline vyrábí. Technologie TK GEL 6ball s nylonovou klecí a jednostranným ocelovým zapouzdřením. Tichý chod zajišťuje vazelínové mazání. Ložiska jsou z vnitřní strany otevřená pro snažší možnost domazání. Z vnější strany je klasická protiprachová krytka zajištěná C pojistkou s možností demontáže.

 

K2 Speed LacingZavazování

Utažení je zajištěno rychloutahovacím systémem Speed Lacing, který umožní pohodlné, rovnoměrné a spolehlivé utažení nohy v brusli jedním zatažením. Po zatažení se tkanička sama zajistí a k povolení dojde jednoduchým stisknutím samozajišťovacího zámku na jazyku. 

Vortech ventilační systémOdvětrání 

K2 Vortech Ventilation je systém odvětrání používaný u modelů K2 s označením Vo2. Brusle má v konstrukci speciální otvory zajištující cirkulaci vzduchu. Zároveň má brusle prodyšný síťovaný textil po stranách boty a vložka je děrovaná pro lepší cirkulaci vzduchu. 

 

velikostní tabulka bruslí K2 

Product details
Wheel size100 mm
Wheel hardness83 A
BearingsILQ 9 Classic Plus
Chassis material Vo2-S
Chassis attachment Nýtovaný
Fastening systemSpeed laces
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
K K2 Vo2-S 100 Pro
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide