Category

Tempish VIBER 110

Special offers
VIBER 110
Availability:In stock
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:Tempish
Size:
Price including VAT: 132.47 EUR
Original price 163.42 EUR, save 30.95 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 156.31 EUR


Product details, description
Price-checking
Discussion 

  Jak vybrat inline brusle?                  Jak vybrat kolečka?               Diagnostika klenby zdarma.

  Triskates-výhody a nevýhody.          Jak vybrat ložiska?            VideoRecenze Triskates

 

Kolečkové brusle TEMPISH VIBER 110 spojují freestylovou tvrdou botu s rychlostí velkých 110 mm koleček. Univerzální model určený pro kratší trasy ve městě a freestyle prvky i na fitness stezky, kde bude, díky velkým kolům, jen těžko hledat konkurenci. Tato brusle je ideální pro pokročilé a zkušené bruslaře a současně i vhodným úvodem do triskates bruslení. Díky hardboot koncepci brusle přináší dokonalou podporu a vedení čímž jezdci výrazně pomáhá.

Brusle s tvrdým skeletem je svou konstrukcí a vybavením určena pro univerzální použití. Díky krátkému podvozku je zaručena jednoduchá manévrovatelnost. Brusle je v základu vybavena kombinací třech koleček o velikosti 110 mm, díky nimž bude jízda hladká, komfortní a rychlá. Do podvozku je možné namontovat i menší kolečka (minimální doporučená velikost 90 mm). Skelet brusle je celý dobře odvětrán včetně průduchů na spodní straně boty vedoucích čerstvý vzduch i k chodidlu. Ventilace dokončí prodyšný liner, který obsahuje průduchy po celém svém obvodu včetně jazyku. Pod linerem v patní části tlumí nárazy Antishock vyrobený z materiálu TPR, které výborně pohlcuje vibrace i nárazy, je masivní, komfortní a měkký.

ALU podvozek vyrobený pomocí CNC je silně vyztužený s prostorovou konstrukcí, velmi pevný, stabilní a přesný. Jedná se o vlastní design a konstrukci značky TEMPISH. Podvozek je k botě přichycený pomocí 2 centrálních šroubů. Podvozek je možné nastavovat příčně i podélně. Duté osky pro snížení hmotnosti mají průměr 8mm a jsou montované u levé brusle z vnitřní strany a u pravé brusle z vnější strany, aby nedocházelo k povolování šroubů při jízdě.

V kloubu brusle je použit šroub se speciální maticí a podložkou, díky kterému je cuff vyměnitelný a je možné jej v případě potřeby dotahovat, také zaručuje větší životnost než kloubní nýt. Horní samosvorná přezka je kovová. Pásek se zasouvaná do skeletu, aby nezachytával o druhou brusli při bruslení. Nártový pásek je osazen jednostupňovou mikropřezkou s velmi pohodlným utahováním a povolením díky ráčnovému systému. Plastové chrániče na vnější straně bruslí jsou vyměnitelné. Dírky na tkaničky jsou osazeny pevnostními kovovými kroužky pro ochranu tkaniček a lepší utahování. Díky použití voskovaných tkaniček o šířce 10mm je možné snadnější postupné utahování tkaniček a efektivnější uzavření skeletu brusle k chodidlu.

Liner brusle je odvětraný, má dírky po celém svém obvodu a v zadní části vyztužený PVC. V oblasti prstů se nachází elastický neopren pro zvýšení komfortu. V zadní části je poutko s logem TEMPISH pro pohodlné přenášení bruslí. V oblasti Achillovy šlachy je liner snížený a tvarovaný do tvaru písmene V, což umocňuje manévrovatelnost a mobilitu. Liner má výřezy v oblasti ohybu kotníku přešité elastickým neoprenem, čímž se dosahuje optimálních anatomických dispozic lineru při zachování jeho tuhosti. Na spodní část lineru je použit materiál, který méně klouže ve skeletu. Jazyk lineru je dostatečně tuhý i tlustý, skládá se z 2 částí, tudíž perfektně kopíruje nárt nohy. Jazyk drží dobře pozici díky použití stahovací gumy. V botě je anatomické vkládací stélka s tloušťkou 3mm, které je dostatečně komfortní, přitom není příliš měkká.

 Autorizovaný prodejce značky 

Velikosti

vel.: 37 - 23,6cm          vel.: 40 - 25,9cm           vel.: 43 - 28,3cm

vel.: 38 - 24,5cm          vel.: 41 - 26,6cm           vel.: 44 - 29,0cm

vel.: 39 - 25,2cm          vel.: 42 - 27,6cm           vel.: 45 - 29,7cm

Ložiska: kvalitní ABEC-9 chrome s gumovou prachovkou pro snadné čištění a údržbu

Kolečka: PUC, SUPER HI-REBOUND 110mm 85A

Montážní rozměry podvozku: 165mm

Product details
Wheel size110 mm
|6|Počet v kartonu
100Maximální zatížení [kg]
Wheel hardness85 A
BearingsABEC 9
Fastening systemTkanička + 2x Přezka
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide