Category

Powerslide Ultron

Ultron
Availability:In stock
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:Powerslide
Size:
Price including VAT: 235.6 EUR
Original price 399.96 EUR, save 164.36 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 160.00 EUR


Product details, description
Price-checking
Discussion 

  Jak vybrat inline brusle?                  Jak vybrat kolečka?

     Diagnostika klenby zdarma.             Jak vybrat ložiska?

 

Kolečkové freeskate brusle Powerslide Ultron jsou určeny pro agresivní street styl jízdy plný triků. Díky krátkému rámu mají brusle zvýšenou ovladatelnost a odolnost, která se hodí pro jízdu slalomem i pro zdolávání městských překážek. Pevná a odolná Kompozitová botička je osazena hliníkovým rámem Powerslide Beta, kvalitními ložisky WCD ABEC 9 a kolečky Spinner 80 mm s vysokou tvrdostí 85A umožňujícími velmi obratnou ale stále pohodlnou jízdu. 

Kompozitová skořepina je vyztužena 10% skelného vklákna pro maximální tuhost. K maximální tuhosti přispívá ještě výztuž po bocích. Místa kde se bota spojuje s rámem jsou velmi tuhé a široké, což je zárukou dobrého přenosu energie. Bota Powerslide Ultron je tepelně tvarovatelná, díky čemuž si ji můžete dokonale přizpůsobit na svou nohu.

Kotník Trinity je díky Akrádové konstrukci zdrojem maximální opory. Tato jedinečná konstrukce je docílila skvělé tuhosti při zachování nízké hmotnosti.

Design bruslí blízký standardním teniskám kombinuje měkkou ale odolnou PU kůži a prvky Mesh materiálu. To bruslím dává unikátní a stylový vzhled. Vrchní část bruslí nohu perfektně  obepne díky anatomickému tvaru. Vnitřek bruslí je vyroben z neoprenového materiálu a mikro vláken pro maximální komfort. Patní část, vrchní a zadní část mají výřezy pro maximální flex, tak aby se brusle pohybovala s vaším tělem. 3D anatomická výztuž je umístěna kolem kotníků a achylovky, tak aby dokonale obepnula nohu. Nový typ výztuže speedfoam je dostatečně měkký, aby byly brusle pohodlné, ale neabsorbuje zbytečně energii.

Kolečkové brusle Powerslide Ultron se utahují prostřednictvím voskovaných tkaniček, suchého zipu a přezky.

Rám Powerslide Beta je vyroben z 6061 leteckého hliníku. Je velmi tuhý a dobře vyvážené. Maximální obratnost je zaručena díky 243mm dlouhému rámu. Za pomoci X-slot mount systému si můžete rám přizpůsobit ve všech čtyřech směrech, přesně podle svých požadavků.

Kolečka: Powerslide Spinner 80mm / 85A. Velikost 80mm je k velikostem bruslí od EU 42 a více. K menším velikostem jsou kolečka o průměru 72mm.

Parametry:

  • podvozek: Powerslide Beta 243mm AL
  • kolečka: PS Spinner 80mm/85A, Bullet
  • ložiska: WCD ABEC 9 

Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
K Powerslide Ultron
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide