Category

K2 Trio LT 100 M

New release
Trio LT 100 M
fitness kolečkové brusle K2fitness kolečkové brusle K2 s rychlozavazovánímfitness tříkolečkové brusle K2fitness inline brusle K2rychlé kolečkové brusle K2kolečkové brusle K2tříkolečkové brusle K2tříkolečkové inline brusle K2pohodlné fitness kolečkové brusle K2fitness kolečkové brusle K2 s utahováním Speed Lace
Availability:In stock
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:K2
Size:
Price including VAT: 207.96 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 4000.00 EUR


Naprostá novinka v modelové řadě K2, lehké tříkolečkové fitness brusle s pověstným pohodlím K2 SoftBoot. Osvědčený skelet Stability Plus Cuff zajistí dokonalé vedení nohy a boční stabilitu. Měkká část boty má fitness tvar blízký modelům Alexis nebo F.I.T., ale s extra prodyšnou strukturou použitou u modelů Trio. Ideálně dlouhý rám se 100mm koly kombinuje vysokou rychlost se skvělou ovladatelností. Na tyhle brusle jsme dlouho čekali!

Product details, description
Price-checking
Discussion 

 Triskates-výhody a nevýhody.            Jak vybrat kolečka?          VideoRecenze Triskates

  Jak vybrat inline brusle?                      Jak vybrat ložiska?                Diagnostika klenby zdarma.

 

Velmi rychlé a lehké inline brusle K2 určené na fitnesssportovní jízdu a dlouhé tratě. Nový model K2 Trio LT 100 patří k tomu nejlepšímu, co značka K2 nabízí. Pohodlná prodyšná bota s pevným skeletem je usazena na lehkém hliníkovém rámu s kolečky o průměru 100 mm a tvrdostí 83A. Tento setup zajistí adrenalinovou rychlost při dokonalé ovladatelnosti. Bota s boční výztuhou a oporou klenby je vyrobena z paměťového materiálu, který se dotváří podle tvaru nohy. 

Autorizovaná prodejna K2

Jsme autorizovanou prodejnou značky K2 Skates a specializovanou prodejnou zaměřenou na inline brusle a příslušenství. Vedle odborného poradenství nabízíme také servis a široké spektrum náhradních dílů.

BotaK2 SoftBoot

Konstrukce skeletu Stability Plus Cuff nabízí dokonalou oporu a 100% bezpečnost. Boty jsou vyrobeny technologií K2 SoftBoot, která maximalizuje pohodlí bruslí. Jednodílná konstrukce přináší nízkou váhu a prodyšné materiály udržují vaše nohy v suchu. Odolný svršek a luxusní polstrování spolu s léty osvědčenou anatomií, která se skvěle přizpůsobí každému tvaru nohy, to je technologie K2 SoftBoot přinášející již dlouhé roky nejvyšší komfort pro bruslařovu nohu.


Zavazování

Utažení je zajištěno rychloutahovacím systémem Speed Lacing, který umožní pohodlné, rovnoměrné a spolehlivé utažení nohy v brusli jedním zatažením. Po zatažení se tkanička sama zajistí a k povolení dojde jednoduchým stisknutím samozajišťovacího zámku na jazyku. Videorecenze rychlozavazování K2 Speed Lace.


Rám

Pevný hliníkový rám K2 Trio Stamped Aluminium je vyroben z lehké slitiny hliníku zajištující nízkou váhu a vysokou tuhost pro ideální jízdní vlastnosti a komfort. Pro rychlejší jízdu je možný tuning 3x110 mm.

Kolečka

Kolečka K2 o průměru 100 mm jsou určena pro vyznavače rychlejší jízdy, navíc výborně tlumí nerovnosti. Vyšší tvrdost koleček 83A zaručí nadstandartní rychlost a dlouhou životnost.

Ložiska

Ložiska K2 ILQ 7 od výrobce Twincam jsou absolutní špičkou mezi oboustranně uzavřenými ložisky. Vysoce kvalitní inline ložiska s ocelovou klecí a oboustranným ocelovým zapouzdřením. Tichý chod zajišťuje vazelínové mazání. Ložiska mají klasické protiprachové krytky zajištěné C pojistkou s možností demontáže.

velikostní tabulka bruslí K2

Product details
Wheel size100 mm
Wheel hardness83 A
BearingsILQ 7
Chassis material Stamped Aluminium
Chassis attachment Nýtovaný
Fastening systemSpeed laces
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
K K2 Trio LT 100 M
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide