Category
HOMEPAGEskatesnordic skatesSwift 150 Edge Trinity

DOOP Swift 150 Edge Trinity

Swift 150 Edge Trinity
terénní inline brusle na botyoff road inline brusle na botynazouvací nordic inline bruslesvítící nordic inline brusleoff road inline brusle univerzální velikostterénní kolečkové brusle univerzální velikostnordic inline brusle univerzální velikost
Availability:At the Supplier
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:DOOP
Size:
Price including VAT: 370.16 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 156.86 EUR


Product details, description
Price-checking
Discussion (2  posts)

Swift 150 Edge Trinity

O unikátním systému uchycení podvozku k botě se dočtete v článku technologie uchycení rámu Trinity.

Nazouvací kolečkové brusle Doop Swift 150 Edge jsou první dvojkolečkové off-road inline brusle na světě, které nazujete aniž by jste si museli sundavát své boty. Nyní můžete vyjet ze stezky pro kola a kolečkové brusle na polní cesty nebo do volné přírody. Základem spodní části konstrukce je Aluminiový podvozek Powerslide Trinity Edge 11,4" obráběný pomocí technologie CNC. Rám je doplněn dvěmi velkými gumovými nafukovacími kolečky V-Mart 150mm air tire s klasickým autoventilkem, dofukovat je lze až do 7 Barů (100psi). Kolečka jsou osazena osvědčenými ložisky WCD Rustproof. 

Skelet tvoří speciální kompozitový materiál s 15% fiberglassu, který je dokonale pevný a zároveň lehký a dobře odvětraný. Největší výhodou je však samotná konstrukce bruslí a jejich nasazování přímo na vlastní obuv - už si nemusíte lámat hlavu s tím, kam uložit boty, což oceníte v každém prostředí. Konstrukce je pevná, dobře propracovaná a plně nastavitelná dle individuálních potřeb.
Vyrábí se ve dvou velikostech, 36-42,5 a 43-49, přičemž přesné nastavení velikosti podle vlastních bot je rychlé a jednoduché. Nártový popruh s přezkou má nastavitelnou polohu. Při nazutí se brusle zajišťuje na třech místech – popruhem s mikropřezkou v oblasti prstů a dvěma popruhy v horní části brusle, které jsou opatřeny mikropřezkou v oblasti nártu a pevnou přezkou s pojistkou nad kotníkem. Pod horními popruhy je masivní jednodílné polstrování, které je velmi komfortní.

Trinity je nový asymetrický systém uchycení rámu, který umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, čímž je sníženo těžiště a zvýšena stabilita. Bota je k rámu připevněna tříbodovým uchycením, které také více tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly během bruslení.

Parametry:

skelet: Glass-fiber reinforced plastic, Trinity
podvozek: PS Edge 2x150mm Trinity, 11,4"
kolečka: V-Mart air tyre, glasfiber reinforced hub, 150mm
ložiska: WCD Rustproof, 608

 Jak vybrat inline brusle

 Triskates-výhody a nevýhody.            Jak vybrat kolečka?                       

    Diagnostika klenby zdarma.                Jak vybrat ložiska

           

 

Product details
Wheel size150 mm
BearingsRustproof
Chassis material Edge Aluminium
Chassis attachment Trinity (šroubovaný)
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
Ask a question
Name
Email
Message
05.04.2019, Vaverka Dominik:
Dobry den, pokud koupim brusle a velikostne nebudou sedet jelikoz mam nohu 42,5 az 43 a napriklad si koupim ty 43 az 49 lze je vymenit za 36 az 42,5? Dekuji.
06.04.2019, iclukas:
Dobrý den,

samozřejmě, pokud si objednáte brusle domů přes e-shop, máte lhůtu 14 dní na výměnu či vrácení nepoužitého zboží, brusle tak můžete doma v klidu vyzkoušet a pokud nebudou sedět, můžete je vrátit nebo vyměnit za jinou velikost - viz obchodní podmínky https://www.koleckove-brusle-praha.cz/obchodni-podminky/

S pozdravem

Strnad Lukáš
Inline Centrum
K DOOP Swift 150 Edge Trinity
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide