Category

K2 Raider Splash

New release
Raider Splash
rostoucí dětské inline brusledomaluj si své brusleroztahovací kolečkové brusle pro dětipohodlné dětské kolečkové brusledětské inline brusle s rychlozavazováníminline brusle pro dětidětské kolečkové brusle s nastavitelnou velikostíkolečkové brusle K2 pro dětiinline brusle K2 pro dětipohodlné inline brusle K2 pro dětipohodlné kolečkové brusle K2 pro dětinastavitelné kolečkové brusle K2rostoucí kolečkové brusle K2rostoucí inline brusle K2nastavitelné kolečkové brusle pro dětipohodlné kolečkové brusle pro děti
Availability:In stock
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:K2
Size:
Price including VAT: 114.36 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 160.00 EUR


Brusle hrou aneb co pár to originál

Speciální limitovaná edice dětských bruslí K2 Splash je vyrobena v minimalistickém designu a doplněna sadou barevných fixek. Díky tomuto geniálnímu nápadu si každé dítko vytvoří svůj vlastní osobitý design. Nejen, že si s bruslemi vyhraje ještě dříve než vyrazí na stezku, ale ještě bude mít Svůj originál.

 

 

Product details, description
Price-checking
Discussion 

  Jak vybrat inline brusle?                 Jak vybrat kolečka?               Diagnostika klenby zdarma.

     K2 tabulka velikostí.                         Jak vybrat ložiska?

 

Dětské kolečkové brusle K2 Raider Splash lze jednoduše rozměrově přizpůsobit pomocí jednotlačítkového mechanismu. Získáte tím až 5 velikostí, takže brusle poroste s nohou vašeho dítěte. Pohodlný systém fixace K2 Speed Lacing umožňující rychlé zavázání bruslí jedním zatažením a komfortní bota K2 SoftBoot, která si zapamatuje tvar chodidla, z nich dělají perfektní kolečkové brusle pro všechny mladé bruslaře. Pověstný Stability Cuff (konstrukce zpevňující kotník) zaručuje perfektní držení kotníků, nejpodceňovanější a zároveň nejdůležitější faktor při výběru kvalitních dětských bruslí. Řešení je přesně na míru na úzké dětské kotníky, které dokáže pevně zafixovat a zároveň nikde netlačí. Maximální velikost koleček může být 76mm. Boty jsou opatřeny reflexními prvky pro bezpečnost vašich ratolestí.

Autorizovaná prodejna K2

Jsme autorizovanou prodejnou značky K2 Skates a specializovanou prodejnou zaměřenou na inline brusle a příslušenství. Vedle odborného poradenství nabízíme také servis a široké spektrum náhradních dílů.

BotaK2 SoftBoot

Boty jsou vyrobeny technologií K2 SoftBoot, která maximalizuje pohodlí bruslí. Jednodílná konstrukce přináší nízkou váhu a prodyšné materiály udržují vaše nohy v suchu. Odolný svršek a luxusní polstrování spolu s léty osvědčenou anatomií, která se skvěle přizpůsobí každému tvaru nohy, to je technologie K2 SoftBoot přinášející již dlouhé roky nejvyšší komfort pro bruslařovu nohu. 

Brusle budou růst s dětmi ve velikostech 29-34, 32-37 a 35-40.

 

Zavazování

Utažení je zajištěno rychloutahovacím systémem Speed Lacing, který umožní pohodlné, rovnoměrné a spolehlivé utažení nohy v brusli jedním zatažením. Po zatažení se tkanička sama zajistí a k povolení dojde jednoduchým stisknutím samozajišťovacího zámku na jazyku. Videorecenze rychlozavazování K2 Speed Lace.


Rám

Lehký rám K2 z plastového kompozitu F.B.I. (Frame Base Interlocking) je velmi pevný, výborně tlumí nerovnosti a absorbuje mnohem více vibrací než rámy z jiných materiálů.  

Kolečka

Kolečka K2 o průměru 72 mm mají ideální poměr rychlosti a stability a jsou vhodná pro rozvoj bruslařských dovedností malých bruslařů. Svou tvrdostí 80A patří ve své kategorii spíše k měkčím kolečkům, což zajistí dobré tlumení nerovností, dobrou přilnavost a vysoký jízdní komfort

Velikosti koleček: 29-34: 70mm (max 72mm), 32-37 a 35-40: 72mm (max 76mm)

Ložiska

Ložiska K2 ABEC 3. Tichý chod zajišťuje vazelínové mazání. Základní typ značkových ložisek od renomovaného výrobce.  

 

 

Product details
Wheel size76/72 mm
Wheel hardness80 A
BearingsABEC 3
Chassis material F.B.I. (plastový kompozit)
Chassis attachment Nýtovaný
Fastening systemSpeed laces
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
K K2 Raider Splash
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide