Category

Roces Radon W TIF

Clearance sale
Radon W TIF
Availability:In stock
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:Roces
Size:
Price including VAT: 140 EUR
Original price 199.6 EUR, save 59.6 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 160.00 EUR


Brusle od výrobce Roces doporučujeme objednávat o velikost větší. 

Product details, description
Price-checking
Discussion 

  Jak vybrat inline brusle?                 Jak vybrat kolečka?

     Diagnostika klenby zdarma.            Jak vybrat ložiska?             

 

Roces Radon W TIF jsou velmi kvalitní fitness inline brusle. Pohodlná prodyšná bota v kompozitní konstrukci zaručuje výbornou oporu a vedení nohy. Anatomické polstrování a stélka přináší vysokou míru komfortu. Snadné a rychlé nazouvání a vyzouvání. Kolečka 90mm/82A a ložiska Abec 7 jsou osazena v lehkém Aluminiovém rámu s vynikajícími jízdními vlastnostmi.

Bota

Roces - bota

  • Glass Fiber Reinforced HQ Polypropylene - Lehký a velmi pevný kompozitový skelet poskytuje maximální míru opory.
  • EES Easy Entry System, PAP Progressive, Anatomical Padding, “Cool Breath” Mesh & Jet Intakes - kvalitní PU pěna, kluzný materiál nad patou pro usnadněný nástup a výstup z brusle, anatomicky tvarované polstrování, odvětraná s přívody čerstvého vzduchu.
  • RAF - Roces Anatomical Footbed - anatomicky tvarované stélky

Zapínání  

Roces zapínání

  • Memory Buckle, Velcro Power Strap, Fast Lacing System B - léty prověřená klasika, díky tkaničkám měkká bota dokonale obepne nohu, tkaničky zajistíte pohodlným zámkem a nemusíte je vázat. Powerstrap zajistí aby se pata nezvedala a přezkou stáhnete cuff nad kotníkem pro 100% bezpečí. Paměťové přezky jednou nastavíte a pak už pouze zapínáte bez nutnosti nastavovat míru stažení.

 

Rám

Roces rám

  • Extruded Aluminium LiteDesign, “2 arch design” - rychlý a pohodlný hliníkový rám je v patní části přemostěn pro zvýšení tuhosti. Lze osadit kolečky o velikosti max. 90mm.  
  • Aluminiové spacery

Kolečka

Roces kolečka

  • Kolečka Roces 90mm/82A s nízkým valivým odporem pro dokonalý požitek z jízdy. Kvalitní polyuretanové složení přispívá k dlouhé životnosti a tlumí vibrace.

 

Ložiska

  • Ložiska Roces Abec 7 mají velmi dobrý poměr rychlosti a odolnosti. Tichý chod zajišťuje vazelínové mazání. Ložiska mají klasickou protiprachovou krytku zajištěnou C pojistkou.

  

 

Tabulka velikostí Roces

Příběh značky Roces začal v roce 1952 v celosvětově známé obuvnické oblasti Montebelluna, v městečku 50 kilometrů od Benátek. Ottorino a Lina Cavasin tu založili společnost, která zpočátku vyráběla koženou turistickou a lyžařskou obuv v duchu tradičního řemesla. V sedmdesátých letech společnost vyvíjí novou řadu lyžařských a turistických bot, kde již využívá evoluční řešení spočívající v použití plastových hmot ve sportovních technologiích. První kompozitové zimní brusle na světě byly představeny v roce 1978 a znamenalo to revoluci, neboť se jednalo o první plastovou brusli pro rekreační bruslení. O tři roky později, v roce 1981, Roces vyvíjí zcela první inline brusle s názvem PRO, vnější část těchto bruslí se vyrábí dodnes. Teprve v roce 1991, na sportovním veletrhu v Las Vegas, byla pod názvem Roces prezentovánaROCES Spirit&Soul of skating kompletní řada kolečkových bruslí pro mezinárodní trh. V roce 1994 pak přicházejí první nastavitelné inline brusle pro děti. Bylo to tehdy velké překvapení, neboť jen málokdo věděl, že Roces navrhl a vyrobil první inline brusle.

Product details
Wheel size90 mm
Wheel hardness82 A
BearingsABEC 7
Chassis material Aluminium
Fastening systemSpeed laces
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
K Roces Radon W TIF
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide