Category

Powerslide Next Burgundy Grey 90 Trinity

New release
Next Burgundy Grey 90 Trinity
urban kolečkové brusleurban inline bruslefreestyle urban inline bruslefreestyle urban kolečkové brusleurban kolečkové bruslefreeride kolečkové bruslefreestyle aggressive kolečkové bruslefreeride kolečkové bruslekolečkové brusle do městafreeride inline brusle
Availability:In Stock - External
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:Powerslide
Size:
Price including VAT: 219.97 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 160.00 EUR


Product details, description
Price-checking
Discussion 

  Jak vybrat inline brusle?                  Jak vybrat kolečka?               Diagnostika klenby zdarma.

  Triskates-výhody a nevýhody.          Jak vybrat ložiska?

 

Next Burgundy Grey 90

O unikátním systému uchycení podvozku k botě se dočtete v článku technologie uchycení rámu Trinity.

Freeride kolečkové brusle Powerslide Next Burgundy Grey 90 přidávají nový rozměr tvému průjezdu městem. Jsou ideálním dopravním prostředkem a zároveň aggressive zbraní, která si hravě poradí se všemi triky. Pevná a odolná skeletová bota poskytuje dokonalé vedení nohy a vysokou míru boční podpory. Idální na freeride urban skating plný skoků, slidů a grindů. Brusle je usazena na unikátním Trinity rámu Kizer Flux 2in1 Plastic se Soulplatem, díky kterému nyní můžeš na Nextech zdolávat i zídky a zábradlí. V základu je rám vybaven čtyřmi kolečky Spinner 90mm/88A a vysoce kvalitními ložisky ABEC 9, rám můžeš přestavět na 3x100mm.

Skelet Next tvoří speciální kompozitový materiál s 15% fiberglassu, který je dokonale pevný a zároveň lehký a dobře odvětraný. Vnitřní bota je vyjímatelná, tepelně tvarovatelná a pratelná, s 3D anatomickým polstrem. Vyjímatelná anatomicky tvarovaná vložka s perforací výborně dýchá a je velmi komfortní. Ze spodní strany se nachází 3 různé zóny s gelovými nebo pěnovými prvky pro odpružení paty, špičky a střední části nohy. Při nazouvání se výborně hodí velké poutko na zadní straně boty. Upínání brusle je zajištěno klasickými tkaničkami a pevnými nártovými a vrchními přezkami s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí. Úhly upínacích prvků a kloubu jsou pečlivě nastaveny tak, aby napomáhaly zvýšit komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy.

Trinity je nový asymetrický systém uchycení rámu, který umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, čímž je sníženo těžiště a zvýšena stabilita. Bota je k rámu připevněna tříbodovým uchycením, které také více tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly během bruslení. Trinity umožňuje individuální nastavení rámu vůči botě, jak předozadní tak boční. Rám Kizer Flux má integrovaný Soulplate, abys mohl na nových Nextech i grindovat!!! Rám nabízí možnost dvou set-upů, můžeš jezdit buď 4x90mm nebo 3x100mm.

Specifikace:

Skelet: Glass-fiber reinforced plastic, Trinity
Botička: MY FIT Recall liner with 80°C, Dual Fit
Podvozek: Kizer Flux 2in1 Plastic, 3x100mm/4x90mm, 10,7"/273mm
Kolečka: PS Spinner 4x 90mm/88A
Ložiska: WCD ABEC 9, 608

 

Product details
Wheel size90 mm
Wheel hardness88 A
BearingsABEC 9
Chassis material Kizer Flux 2in1 Plastic 3x100/4x90
Chassis attachment Trinity (šroubovaný)
Fastening systemTkanička + 2x Přezka
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
K Powerslide Next Burgundy Grey 90 Trinity
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide