Category
HOMEPAGEwheels/bearingswheels for skatessvítícíNáhradní světlo do kolečka Graphix Colorful 1ks

Powerslide Náhradní světlo do kolečka Graphix Colorful 1ks

New release
Náhradní světlo do kolečka Graphix Colorful 1ks
světlo na inline kolečkanáhradní světlo na inline kolečkavyměnitelné světlo na inline kolečkaUSB nabíjecí světlo na inline kolečkaUSB nabíjecí světlo pro inline kolečkasvětlo na kolečka pro inline bruslesvětlo na kolečka pro kolečkové bruslesvětlo do inline kolečeksvětlo na inline kolečkanáhradní světlo na inline kolečkanáhradní světlo pro inline kolečkavýměnné světlo pro inline kolečkavýměnné světlo na inline kolečkasvítící kolečka na kolečkové brusle náhradní Led modulsvítící kolečka na kolečkové brusle vyměnitelný Led modulsvítící kolečka na inline brusle vyměnitelný Led modulsvítící kolečka na inline brusle náhradní Led modulsvítící kolečka na inline brusle náhradní světlosvítící kolečka na kolečkové brusle náhradní světlo
Availability:In Stock - External
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:Powerslide
Size:
Price including VAT: 6.36 EUR
ks
Compare
Compare
Free delivery for order over 160.00 EUR


Product details, description
Price-checking
Discussion 

  Jak vybrat kolečka                Jak vybrat ložiska

 

Nabíjecí Led modul Powerslide Graphix Colourful pro jediná svítící inline kolečka, která ke své funkci nevyžadují magnetické spacery ani nasvícení, jednoduše nabiješ modul kabelem k telefonu a jedeš ;)

Svítící inline kolečka Powerslide Graphix kompletně mění přístup k osvětlení tvých bruslí. Středy koleček jsou opatřeny vyjímatelným LED modulem, který jednoduše nabiješ kabelem s koncovkou Micro USB B - používá většina mobilních telefonů. Už žádný odpor magnetických spacerů!! Neon zapneš a vypneš pouhým stiskem Led modulu. Světla jsou vyráběna ve dvou variantách pro levou a pravou brusli.

Svítící kolečka výrazně přispívají k viditelnosti bruslaře a tím zvyšují tvojí bezpečnost při večerních nebo nočních projížďkách. Tvůj noční street dostane s neonovými kolečky Graphix LED novou porci stylu!

 

Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide