Category

K2 Marlee Boa

New release
Marlee Boa
nastavitelné dětské kolečkové brusledětské inline brusle s utahovacím kolečkem Boapohodlné dětské kolečkové brusle K2velikostně nastavitelné dětské inline brusle K2pohodlné rostoucí dětské brusle K2dětské inline brusle K2 s reflexními prvkypohodlné dětské brusle K2pohodlné dětské kolečkové brusle K2pohodlné dětské inline brusle K2pohodlné kolečkové brusle K2 pro dětidětské brusle K2 Boa kolečkodětské rostoucí inline brusle K2pohodlné dětské inline brusle
Availability:In stock
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:K2
Size:
Price including VAT: 124.76 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 160.00 EUR


Product details, description
Price-checking
Discussion 

  Jak vybrat inline brusle?                 Jak vybrat kolečka?               Diagnostika klenby zdarma.

     K2 tabulka velikostí.                         Jak vybrat ložiska?

 

Dívčí kolečkové brusle K2 Marlee Boa lze jednoduše rozměrově přizpůsobit pomocí jednotlačítkového mechanismu. Získáte tím až 5 velikostí, takže brusle poroste s nohou vašeho dítěte. Pověstný Stability Cuff (konstrukce zpevňující kotník) zaručuje perfektní držení kotníků, nejpodceňovanější a zároveň nejdůležitější faktor při výběru kvalitních dětských bruslí. Pohodlný systém fixace díky otočnému kolečku Boa umožňuje rychlé zavázání bruslí otáčením kolečka a stahováním lanka. Komfortní bota K2 SoftBoot, která si zapamatuje tvar chodidla, z nich dělají perfektní kolečkové brusle pro všechny mladé bruslaře. Maximální velikost koleček může být 76mm. Boty jsou opatřeny reflexními prvky pro bezpečnost vašich ratolestí.

Autorizovaná prodejna K2

Jsme autorizovanou prodejnou značky K2 Skates a specializovanou prodejnou zaměřenou na inline brusle a příslušenství. Vedle odborného poradenství nabízíme také servis a široké spektrum náhradních dílů.

BotaK2 SoftBoot

Boty jsou vyrobeny technologií K2 SoftBoot, která maximalizuje pohodlí bruslí. Jednodílná konstrukce přináší nízkou váhu a prodyšné materiály udržují vaše nohy v suchu. Odolný svršek a luxusní polstrování spolu s léty osvědčenou anatomií, která se skvěle přizpůsobí každému tvaru nohy, to je technologie K2 SoftBoot přinášející již dlouhé roky nejvyšší komfort pro bruslařovu nohu. 

Brusle budou růst s dětmi ve velikostech 29-34, 32-37 a 35-40.

Zavazování

Utažení je zajištěno rychloutahovacím systémem Boanylonovým lankem. Otáčením kolečka se navíjí lanko procházející bruslí, čímž dochází k rovnoměrnému a spolehlivému utažení nohy v brusli. Ideální a jednoduché utažení i pro nejmenší bruslaře.


Rám

Lehký rám K2 z plastového kompozitu F.B.I. (Frame Base Interlocking) je velmi pevný, výborně tlumí nerovnosti a absorbuje mnohem více vibrací než rámy z jiných materiálů.

Kolečka

Kolečka K2 o průměru 72 mm mají ideální poměr rychlosti a stability a jsou vhodné pro rozvoj bruslařských dovedností malých bruslařů. Svou tvrdostí 80A patří ve své kategorii spíše k měkčím kolečkům, což zajistí dobré tlumení nerovností, dobrou přilnavost a vysoký jízdní komfort.

Velikost koleček: 72mm (32-37, 35-40 max 76mm)

 

Ložiska

Ložiska K2 ABEC 3. Tichý chod zajišťuje vazelínové mazání. Základní typ značkových ložisek od renomovaného výrobce

Product details
Wheel size76/72 mm
Wheel hardness80 A
BearingsABEC 3
Chassis material F.B.I. (plastový kompozit)
Chassis attachment Nýtovaný
Fastening systemBoa system ( tightening thin cable )
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
K K2 Marlee Boa
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide