Category

Rollerblade Macroblade 80 W

Macroblade 80 W
dámské fitness kolečkové brusledámské fitness inline bruslekolečkové brusle pro ženyfitness kolečkové brusle pro ženyfitness inline bruslerekreační dámské kolečkové bruslefitness dámské inline brusledámské kolečkové brusledámské pohodlné kolečkové bruslefitness inline brusle pro ženykomfortní kolečkové brusle
Availability:In stock
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:Rollerblade
Size:
Price including VAT: 147.6 EUR
Original price 159.6 EUR, save 12 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 160.00 EUR


Product details, description
Price-checking
Discussion (2  posts)

  Jak vybrat inline brusle?                 Jak vybrat kolečka?

     Diagnostika klenby zdarma.            Jak vybrat ložiska?             

 

Fitness brusle Rollerblade Macroblade 80 W s kolečky o průměru 80mm je určena na středně dlouhé až kratší jízdy. Skvělá botička a dobré polstrování umožňuje pohodlné usazení nohy po celou dobu bruslení. Brusle je určena pro začátečnice až středně pokročilé bruslařky. Hliníkový rám je pevný, odolný, stabilní a v tvrzené verzi (extruded) má zvýšenou nosnost a tuhost v torzi = lepší přenos energie, žádné ztráty z kroucení. Vnitřní botička Performance liner je navržena pro pohodlí nohy s ohledem na pohyb při bruslení. Výplň s pamětí která zaručuje dokonalé přizpůsobení tvaru jakékoliv nohy a zabraňuje otlačení chodidel. 

Největší důraz kladen na pohodlí a výkon

Konstrukce botičky je navržena pro maximální výkon.
Na výrobu vnitřní výstelky byl použit ultra lehký materiál, který poskytuje excelentní komfort při zachování nejdůležitejší vlastnosti - přenášení energie při bruslení.
Součástí výstelky je speciální pružný materiál z lycry pro snadné nazouvání a zouvání botičky, výstelka je zároveň vyrobena antibakteriálního materiálu pro dlouhou životnost a stálý komfort.

Rollerblade - botička

Bota    

  • Lehký kompozit - zajistí dokonalou oporu a vedení nohy.
  • Bezešvý vyndavací vnitřní liner 
  • Performance liner, Training footbed - kvalitní PU pěna, vnitřní botička s anatomickou stélkou se výborně přizpůsobí tvaru nohy. 

Rollerblade zapínáníZapínání    

  • 45° powerstrap - Suchý zip směřovaný tak, aby perfektně zafixoval patu v brusli a zamezil pohyb nohy, což zajistí lepší přenos energie a zabrání vznikání puchýřů a oděrek, které při špatném dotažení bruslí mohou vzniknout 
  • Tkaničky + přezka nad kotníkem

Rollerblade rámRám

  • Twinblade Aluminium - Hliníkový rám - pevný, odolný a stabilní. V tvrzené verzi (extruded) má zvýšenou nosnost a tuhost v torzi - lepší přenos energie, žádné ztráty z kroucení, 10,4" - vel.:220-285, 11,0" - vel.:290-315, Max.: 84mm

Kolečka

  • Kolečka Rollerblade 80mm/82A s nízkým valivým odporem pro dokonalý požitek z jízdy. Kvalitní polyuretanové složení přispívá k dlouhé životnosti a tlumí vibrace. Vysoká rychlost s menším úsilím a neskutečná energie v každé vaší jízdě.

Ložiska

  • Ložiska Rollerblade SG 5 Chrome. Olejové mazání zajistí perfektní spin. 

 

Product details
Wheel size80 mm
Wheel hardness82 A
BearingsSG 5
Chassis material Aluminium
Chassis attachment Nýtovaný
Fastening systemLace + micro buckle
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
Ask a question
Name
Email
Message
10.05.2020, Veronik D.:
Dobry den, co si mam prosim predstavit pod střední az krátkou vzdálenosti? Dekuji za odpoved
25.05.2020, iclukas:
Dobrý den,

brusle mají menší kolečka, která vynikají skvělou stabilitou a obratností, ale oproti větším kolečkům mohou být trochu pomalejší a mít menší setrvačnost jízdy. Teoreticky, čím větší kolečka máte, tím mohou být vhodnější na rychlejší jízdu a delší vzdálenost. V zásadě tedy samozřejmě není problém s bruslemi ujet jakoukoliv vzdálenost, klidně 300 km, jde tedy jen o orientační údaj související s menšími kolečky, protože na dlouhé trasy se volí častěji brusle s většími kolečky, právě kvůli rychlosti a stervačnosti.

Z mého pohledu pokud se chystáte jezdit pravidelně i trasy delší jak 30 km a chcete jezdit rychleji, volil bych větší kolečka. Ale neznamená to, že by se na bruslích nemohlo ujet 30 km, 50 km nebo 100 km, jen jsou na dlouhé trasy větší kolečka teoreticky vhodnější pro lepší setrvačnost jízdy a rychlost, vždy však záleží na subjektivních prefereních, někomu malá kolečka vyhovují a jezdí na nich i delší trasy. V zásadě jde spíše o to, zda chcete jezdit rychle :)
K Rollerblade Macroblade 80 W
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide