Category
HOMEPAGEskatesinline skates for 2021Phuzion Argon Ash 110 Trinity

Powerslide Phuzion Argon Ash 110 Trinity

Phuzion Argon Ash 110 Trinity
tříkolečkové brusletříkolečkové fitness brusletříkolečkové inline bruslefitness kolečkové bruslefitness inline brusleurban inline brusleurban kolečkové bruslefitness kolečkové bruslekolečkové bruslefitness inline brusleinline bruslepohodlné kolečkové bruslepohodlné inline brusle
Availability:In stock
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:Powerslide
Velikost EUR:
Price including VAT: 207.45 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 153.70 EUR


Pokud jste na rozhraní dvou velikostí, doporučujeme u tohoto modelu objednat větší velikost.

Product details, description
Price-checking
Discussion 

  Jak vybrat inline brusle?                  Jak vybrat kolečka?               Diagnostika klenby zdarma.

  Triskates-výhody a nevýhody.          Jak vybrat ložiska?            VideoRecenze Triskates

 

Phuzion Argon Ash 110

O unikátním systému uchycení podvozku k botě se dočtete v článku technologie uchycení rámu Trinity.

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Ash 110 jsou určeny pro pokročilé bruslaře, kteří od bruslí vyžadují zvýšenou dávku komfortu. Model Argon je součástí oblíbené řady Phuzion pro rekreační bruslení a díky 110 mm kolečkům (tvrdost 83A) je vhodný i pro kondiční jízdu. Pohodlný a pevný skelet je vybaven technologií pro zvýšení komfortu a zlepšení přenosu síly.

Propracovaný systém zlepšující torzní tuhost skeletu Torsion Bar System umožňuje použít na zbývající části botičky lehký a prodyšný síťovaný materiál bez ztráty pevnosti. Hliníkový Trinity podvozek je osazen velkými 110 mm kolečky s velmi kvalitními ložisky WCD ABEC 9Trinity je nový asymetrický systém uchycení rámu, který umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, čímž je sníženo těžiště a zvýšena stabilita. Bota je k rámu připevněna tříbodovým uchycením, které také více tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly během bruslení. Trinity umožňuje individuální nastavení rámu vůči botě, jak předozadní tak boční.

Skelet bruslí řady Phuzion je doplněn nejnovější technologií stavby skeletu zvanou Trigonomic Fit, je důkladně promyšlený včetně větracího systému tvořeného ventilačními otvory s mřížkou v přední a spodní části boty. Vyjímatelná anatomicky tvarovaná vložka s perforací také výborně dýchá a je velmi komfortní. Ze spodní strany se nachází 3 různé zóny s gelovými nebo pěnovými prvky pro odpružení paty, špičky a střední části nohy.

Součástí botičky je kromě klasického pěnového polstrování také 3D latexová pěna v oblasti kotníků pro maximální pohodlí. Vnitřní výstelka je pak potažena jemným mikrovláknem s neoprenem. Z vnější strany je použito prodyšné perforované vlákno Performance Fit. Vnitřní strana jazyka je také 3D tvarovaná a přesně kopíruje tvar nohy.

Úhly upínacích prvků a kloubu jsou pečlivě nastaveny tak, aby napomáhaly zvýšit komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy. Stahovací kotníkové pásky Powerslide Stride Bar nabízí podporu držení od chodidla, přes nárt až po kotník. Takto poskytovaná opora zabraňuje ztrátám energie při bruslení. Pevné držení nohy pomáhá všechnu vynaloženou sílu převést do rychlosti bez zbytečných ztrát.

Brusle se jednoduše nazouvá díky technologii Easy Slip In, která vychází z dlouholetých zkušeností firmy Powerslide. Při obouvání se výborně hodí velké poutko na zadní části brusle. Základní utažení bruslí je zajištěno šněrováním, díky kterému se bota dobře stáhne, pak se noha zajistí nártní pumpovací přezkou a na kotníkem dotáhne pevnou přezkou s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí.

Specifikace:

skelet: Glass-fiber reinforced plastic, Trinity
botička: fixed liner with MYFIT Recall memory fit
podvozek: PS Elite casted Al, Trinity243mm(40-41) / 270mm(42-47)
kolečka: PS Infinity Phuzion 110mm/83A
ložiska: WCD ABEC 9 
brzda: HABS (height adjustable brake system)

Tabulka velikostí Powerslide 

Product details
Wheel size110 mm
Wheel hardness83 A
BearingsABEC 9 Carbon Pro
Chassis material PS Elite AL casted
Chassis attachment Trinity X 3-point (šroubovaný)
Fastening systemTkanička + 2x Přezka
BrakeHABS
ŘadaPhuzion
Počet koleček3x
Velikost koleček110mm
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide