Category

Powerslide Katana Rocker Trinity

Katana Rocker Trinity
freestyle podvozek na inline bruslefreestyle inline podvozekurban podvozek na kolečkové brusleurban podvozek na inline bruslefreestyle podvozky na inline brusle
Availability:In Stock - External
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:Powerslide
size + x-socks:
Price including VAT: 105.56 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 160.00 EUR


Product details, description
Price-checking
Discussion 

Inline podvozky Powerslide Katana Trinity jsou určeny pro urban bruslení. Hliníkový rám s dvojitou konstrukcí je velmi tuhý, aby zvládl všechny nástrahy města při tvém freestylu. Je vyráběn pro 3 kola o velikosti 90 a 100mm, má délky 225, 231, 235mm a řadí se k nejkratším rámům na trhu. Kompletní podvozek s kolečky je kratší než většina podvozků 4x76mm. Na dokonalé ovladatelnosti a manévrovatelnosti má, kromě krátké délky, velký podíl i tříkolečková koncepce, která je v porovnání se čtyřkolečkovou mnohem hravější ;). Rám Powerslide Katana je v rockeringové konstrukci takže máš možnost výškového nastavení jednotlivých koleček.

Powerslide přichází s novou konstrukcí boty a rámu Trinity. Uchycení rámu je rozděleno do tří bodů a konstrukčně provedeno tak, aby snížilo co nejvíce těžiště, což má za následek výrazné zlepšení stability a ovladatelnosti. Díky Trinity uchycení má bruslař silnější odraz a větší stabilitu i zrychlení. Brusle reagují mnohem citlivěji a navíc lépe tlumí vibrace. Težiště se podařilo snížit o 1 cm, prakticky to znamená, že bruslař na 100mm kolech bude mít těžiště stejně vysoko jako bruslař na kolech 90mm s běžnou konstrukcí rámu.

Rám je samozřejmě šroubovaný, takže jej můžeš dle potřeby měnit a zvolit si tak velikost koleček nebo délku rámu dle jízdního stylu, povrchu, typu tratě nebo jenom pro radost z jízdy. Díky technologii x-slot mounting můžeš rám vycentrovat vůči botě přesně podle svých představ.

Délka 225mm = kolečka: 3 x 90mm

Délka 231mm = kolečka: 3 x 100mm

Délka 235mm = kolečka: 3 x 90mm

Brusle kompatibilní s tímto rámem.

Product details
Chassis attachment Trinity (šroubovaný)
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
K Powerslide Katana Rocker Trinity
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide