<

Inline Day 2019 - Report z testování bruslí K2

V neděli 30. září 2018 se uskutečnilo naše poslední velké testovní bruslí pro rok 2018. K symbolickému ukončení testovací sezóny 2018 jsme si pozvali naší nejprodávanější značku kolečkových bruslí K2.

Testování kolečkových bruslí K2 Praha Testovací centrum bruslí K2

Jak bývá u K2 zvykem, testování vzala vážně a přijel s týmem přímo z Německa, kde má K2 zastupení pro evropský trh. Slunečné počasí, blankytná obloha a aktuální modely inline bruslí K2 pro letošní sezónu, a to včetně nejvyšších řad K2 Mod 110 a K2 125, slibovaly opravdový zážitek všem fanouškům značky i testuchtivím zájemcům.

 Kolečkové brusle K2 Testování inline bruslí K2 2019

Akci doporovodil i náš stánek Inline Centrum s výprodejem bruslí K2 a již tradičně stánek Inlineškola.cz s trenéry. K vidění byly také lahve a bidony od značky Nalgene, které bylo možné nakoupit se selvou 20%.

 Kolečka na kolečkové brusle k zakoupení na našem stánku Testovní inline bruslí K2

Akce osdtartovala v 11:00 hodin a po vlažném začátku se začali před testovacím stánekm K2 tvořit davy lidí, kteří chtěli zdarma otestovat to nejlepší, co značka K2 nabízí. Brusle bylo možné díky zářijovému termínu vyzkoušet na poloprázdné cyklosztece, na které začal po obědě houstnout provoz, nejlepší podmínky pro testování tak byly dopoledne, kdy byl největší výběr a dalo se využít ospalosti ostatních navštěvníku. Největší vlna dorazila po 12 hodně a poté už byl stánek v permanenci prakticky celé odpoledne.

 Inline brusle od K2 a lahvičky Mizu a Nalgene  Testovní kolečkových bruslí vyzkoušeli i nejmenší

Stánek K2 osbluhovali ti nejpovolanější, doporvod přímo z Německa a české zastoupení značky, tedy ti nejpovolanější. Na našem stánku jste se mohli poradit jak vybrat kolečkové brusle a na co si dát přív výběru bruslí a vybavení pozor a na co se zaměřit.

Jak vybrat kolečkové brusle K2 Inline brusle K2 Praha

Děkujeme teamu K2, Inlineskola.cz a českému zastoupení značky Nalgene za spolupraci a na další inline akci naviděnou.

No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password