Category

Tempish IGNIS 230 AL salmo

Clearance sale
IGNIS 230 AL salmo
Availability:In stock
Guarantee (months):
Producer / Brand:Tempish
Price including VAT: 88 EUR
Original price 115 EUR, save 27 EUR
ks
Compare
Compare
Free delivery for order over 160.00 EUR


Product details, description
Price-checking
Discussion 

Tempish Ignis 230 AL je skládací koloběžka s výborným poměrem cena/výkon. Koloběžka je lehkám a snadno přenosná. Nízké težiště zajištuje perfektní stabilitu. Koloběžka je vybavena stojánkem a předním blatníkem. Certifikovaná koloběžka splňuje normu ČSN EN: 14619. Navržena v České Republice.

Deska

  • Snížená deska, základna je konstrukčně vyrobena tak, aby byla nízko nad zemí, což zajistí perfektní stabilitu a ovladatelnost jak pro děti a juniory, tak i pro dospělé. Nosnost 100 kg a nízká váha dělají z koloběžky Ignis 200 ideální dopravní prostředek pro celou rodinu.
  •  Stojánek oceníte při krátkodobém "zaparkování" koloběžky, koloběžku tak můžete elegantně odložit, aniž by jste ji museli skládat.

 

Skládací mechanismus

  • Skládací mechanismus nabízí oproti předchozím modelům Viper snadnější a rychlejší složení a rozložení koloběžky. Koloběžka je ve složeném stavu i díky své nízké váze snadno přenosná.

 

Hlavové složení

  • Zapouzdřené vysoce kvalitní hlavové složení standard – THREAD jde hladce, jistě, dobře korigovat nastavení a vydrží všechny nárazy.

Řidítka

  • Tubus řidítek je vysouvací a nastavitelný na výšku. Nastavení ideální vyšky zajištují tři otovry s pojistkou a rychloupínací mechanizmus. Samotná madla s gripy se dají snadno sklopit.

 

Kolečka

  • Průměr kolečka 230 mm v předu a 180 mm v zadu výborně překonává nerovnosti, díky snížené základně je však koloběžka i s takto velkými kolečky velmi stabilní a snadno ovladatelná. 
  • Tvrdost koleček je 87A. Kolečka mají dobře vyvážený poměr mezi dobrou přilnavostí, dlohou životností a malým valivým odporem.
  • Blatník na předním kolečku je jednoduchý a praktický bonus navíc, který zpříjemní každodenní jízdu v rozamnitých podmínkách. Klasická blatníková brzda na zadním kolečku zaručuje snadné a bezpečné zastavení.

 

Ložiska

  • ABEC 7 chrome steel jsou kvalitní odolná ložiska. Tichý chod zajišťuje vazelínové mazání. Ložiska mají kovovou protiprachovou krytku, jedná se o uzavřená ložiska bez možnosti údržby.

  Potřebujete poradit jak vybrat ložiska?

Základní parametry:

Doporučené použití Rekreační sport
Materiál AL slitina
Kolečka 180 mm|230 mm
Ložiska ABEC 7 carbon
Grip deluxe color grip tape 80AB
Hlavové složení se závitem
Oska přední 38 mm, zadní 66 mm
Brzda ANO
Délka stupátka 36 cm
Šířka řídítek 40 cm
Výška řídítek 101 cm
Maximální zatížení 100 kg

 

Product details
Wheel size230
Variantasalmo
BearingABEC 7
Maximum loadDo 100 Kg
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide