Category

Rollerblade Endurace Pro 125

Endurace Pro 125
maratonské inline bruslespeed inline brusle 2v1rychlá inline kolečka
Availability:In stock
Guarantee (months):24 months
Producer / Brand:Rollerblade
Size:
Price including VAT: 479.6 EUR
Original price 559.6 EUR, save 80 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 160.00 EUR


Product details, description
Price-checking
Discussion 

  Jak vybrat inline brusle?                  Jak vybrat kolečka?               Diagnostika klenby zdarma.

  Triskates-výhody a nevýhody.          Jak vybrat ložiska?            VideoRecenze Triskates

 

Rollerblade Endurace Pro 125 jsou revoluční brusle 2 v 1. Premiové maratonské brusle pro fitness nadšence, vyznavače dlouhých tratí nebo závodníky, kteří chtějí trénovat a zlepšovat svou techniku. Systém odnímatelného cuffu (RCS) umožňuje bruslaři měnit brusle z maratonských středně vysokých až po brusle se závodním profilem a vynikající mírou komfortu a opory. Karbonová konstrukce zvyšuje účinnost odrazu a stabilitu brusle ve skluzu. Závodní Alu 3WD rám, kolečka Hydrogen made in USA a ložiska Twincam jsou zárukou té nejvyšší kvality. Brusle je vybavena Dynamic Airflow Spoilerem (DAS), který směřuje proudící vzduch do odvětrané podrážky a tím udržuje Vaše nohy v suchu. Celá bota je samozřejmě vyrobena z prodyšných materiálů.

Největší důraz kladen na pohodlí a výkon

Konstrukce botičky je navržena pro maximální výkon.
Na výrobu vnitřní výstelky byl použit ultra lehký materiál, který poskytuje excelentní komfort při zachování nejdůležitejší vlastnosti - přenášení energie při bruslení.
Součástí výstelky je speciální pružný materiál z lycry pro snadné nazouvání a zouvání botičky, výstelka je zároveň vyrobena antibakteriálního materiálu pro dlouhou životnost a stálý komfort.
 

Rollerblade - botička

Bota    

  • Carbon Reinforcement - Výztuha paty bruslí u výkonnostních modelů. Pevnější pata minimalizuje kroucení boty a tím ztráty energie. Lepší výkonnost při Vašich závodních i tréninkových jízdách. Bota je vyrobena z tepelně tvarovatelného carbonu.
  • Dynamic Airflow spoiler (DAS)
  • Odnímatelný cuff (RCS), odvětraný base 
  • True Wrap - Technologie, která přináší dokonalé obepnutí nohy v brusli. Kopíruje tvar nohy, zajišťuje lepší stabilitu a ovladatelnost bruslí. Přináší pocit, jako by byla brusle součástí Vaší nohy
  • Kompletně z prodyšných materiálů

Rollerblade zapínáníZapínání

  • 45° přezka s microposunemPřezka směřovaná tak, aby perfektně zafixovala patu v brusli a zamezila pohyb nohy, což zajistí lepší přenos energie a zabrání vznikání puchýřů a oděrek, které při špatném dotažení bruslí mohou vzniknout 
  • Výkonnostní asymetrické šněrování + Alu přezka nad kotníkem

Rollerblade rámRám

  • 3 WD Extrudet ALU 125 - Hliníkový rám je pevný, odolný a stabilní. Tvrzená verze má zvýšenou nosnost a tuhost v torzi - lepší přenos energie, žádné ztráty z kroucení, vyšší rychlost. Kolečka jsou do rámu upnuta 8mm šrouby, 12.6", Závodní osyLaterálně nastavitelnýBez brzdy

Kolečka

  • Blesková kolečka Rollerblade Hydrogen 125mm/85A s extrémně nízkým valivým odporem pro dokonalý požitek z jízdy. Kvalitní polyuretanové složení přispívá k delší životnosti a tlumí vibrace. Vysoká rychlost s menším úsilím a neskutečná energie v každé vaší jízdě. Made in USA.

Ložiska

  • Ložiska Rollerblade ILQ 9 Classic Plus od výrobce Twincam se řadí mezi nejlepší ložiska, jaká se pro inline vyrábí. Technologie TK GEL 6ball s nylonovou klecí a jednostranným ocelovým zapouzdřením. Tichý chod zajišťuje vazelínové mazání. Ložiska jsou z vnitřní strany otevřená pro snažší možnost domazání. Z vnější strany je klasická protiprachová krytka zajištěná C pojistkou s možností demontáže.

Product details
Wheel size125 mm
Wheel hardness85 A
BearingsILQ 9 Classic Plus
Chassis material Aluminium 3WD
Fastening systemTkanička + 2x Přezka
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide