Category

Powerslide Elite Casted MG 3x110mm Trinity

Elite Casted MG 3x110mm Trinity
magnesium podvozek pro fitness inline bruslelehký podvozek na kolečkové brusle
Availability:In stock
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:Powerslide
Price including VAT: 57.96 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 160.00 EUR


Product details, description
Price-checking
Discussion 

Inline podvozek Powerslide Elite Casted MG Trinity je určen pro kondiční a závodní bruslení nebo pro náročné fitness bruslaře. Magnesiový rám je velmi lehký a tuhý pro dosažení nejlepších jízdních vlastností. Je vyroben pro 3 kola o velikosti 110mm, má délku 243mm a řadí se k nejkratším rámům pro 110mm kola. Kompletní podvozek s kolečky má identickou délku jako většina podvozků 4x80mm. Na dokonalé ovladatelnosti a manévrovatelnosti má, kromě krátké délky, velký podíl i tříkolečková koncepce, která je v porovnání se čtyřkolečkovou mnohem hravější ;). Ve spojení se 110mm koly je rám rychlý a nenáročný.

Powerslide přichází s novou konstrukcí boty a rámu Trinity. Uchycení rámu je rozděleno do tří bodů a konstrukčně provedeno tak, aby snížilo co nejvíce těžiště, což má za následek výrazné zlepšení stability a ovladatelnosti. Díky Trinity uchycení má bruslař silnější odraz a větší stabilitu i zrychlení. Brusle reagují mnohem citlivěji a navíc lépe tlumí vibrace. Težiště se podařilo snížit o 1 cm, prakticky to znamená, že bruslař na 110mm kolech bude mít těžiště stejně vysoko jako bruslař na kolech 100mm s běžnou konstrukcí rámu.

Rám je samozřejmě šroubovaný, takže jej můžeš dle potřeby měnit a zvolit si tak velikost koleček nebo délku rámu dle jízdního stylu, povrchu, typu tratě nebo jenom pro radost z jízdy. Díky technologii x-slot mounting můžeš rám vycentrovat vůči botě přesně podle svých představ.

Brusle kompatibilní s tímto rámem.

Product details
Chassis attachment Trinity (šroubovaný)
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
K Powerslide Elite Casted MG 3x110mm Trinity
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide