Category

Powerslide Elite Casted AL 3x110mm Trinity

Elite Casted AL 3x110mm Trinity
inline podvozek na fitness kolečkové bruslefitness podvozky pro kolečkové bruslepodvozek na inline bruslerychlé inline podvozky Trinitypodvozky na kolečkové brusle
Availability:In stock
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:Powerslide
Barva:
Price including VAT: 43.96 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 160.00 EUR


Product details, description
Price-checking
Discussion 

Inline podvozek Powerslide Elite Casted Trinity je určen pro fitness a kondiční bruslení. Hliníkový rám je vyroben pro 3 kola o velikosti 110mm, má délku 243mm a řadí se k nejkratším rámům pro 110mm kola. Kompletní podvozek s kolečky má identickou délku jako většina podvozků 4x80mm. Na dokonalé ovladatelnosti a manévrovatelnosti má, kromě krátké délky, velký podíl i tříkolečková koncepce, která je v porovnání se čtyřkolečkovou mnohem hravější ;). Ve spojení se 110mm koly je rám rychlý a nenáročný. V nabídce je černé a bílé provedení.

Powerslide přichází s novou konstrukcí boty a rámu Trinity. Uchycení rámu je rozděleno do tří bodů a konstrukčně provedeno tak, aby snížilo co nejvíce těžiště, což má za následek výrazné zlepšení stability a ovladatelnosti. Díky Trinity uchycení má bruslař silnější odraz a větší stabilitu i zrychlení. Brusle reagují mnohem citlivěji a navíc lépe tlumí vibrace. Težiště se podařilo snížit o 1 cm, prakticky to znamená, že bruslař na 110mm kolech bude mít těžiště stejně vysoko jako bruslař na kolech 100mm s běžnou konstrukcí rámu.

Rám je samozřejmě šroubovaný, takže jej můžeš dle potřeby měnit a zvolit si tak velikost koleček nebo délku rámu dle jízdního stylu, povrchu, typu tratě nebo jenom pro radost z jízdy. Díky technologii x-slot mounting můžeš rám vycentrovat vůči botě přesně podle svých představ.

Brusle kompatibilní s tímto rámem.

Product details
Chassis attachment Trinity (šroubovaný)
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
K Powerslide Elite Casted AL 3x110mm Trinity
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide