Category

Powerslide Boty Next Arctic Grey Trinity

New release
Boty Next Arctic Grey Trinity
boty pro urban inline brusleboty pro urban kolečkové brusleboty pro kolečkové brusle
Availability:In Stock - External
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:Powerslide
Size:
Price including VAT: 147.6 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 160.00 EUR


Product details, description
Price-checking
Discussion 

  Jak vybrat inline brusle?                  Jak vybrat kolečka?               Diagnostika klenby zdarma.

  Triskates-výhody a nevýhody.          Jak vybrat ložiska?            VideoRecenze Triskates

 

Next Arctic Grey Boty

O unikátním systému uchycení podvozku k botě se dočtete v článku technologie uchycení rámu Trinity.

Inline boty Powerslide Next Arctic Grey jsou ideálním volbou do města nebo na freestyle bruslení a zároveň i běžné projížďky po cyklostezkách. Pevná a odolná skeletová bota poskytuje dokonalé vedení nohy a vysokou míru boční podpory. Ideální i na freeride urban skating plný skoků a slidů.

Skelet Next Glass-fiber reinforced plastic tvoří speciální kompozitový materiál s 15% fiberglassu, který je dokonale pevný a zároveň lehký a dobře odvětraný. Vnitřní bota MY FIT Recall liner je vyjímatelná, tepelně tvarovatelná a pratelná, s 3D anatomickým polstrem. Anatomicky tvarovaná vložka s perforací výborně dýchá a je velmi komfortní. Ze spodní strany se nachází 3 různé zóny s gelovými nebo pěnovými prvky pro odpružení paty, špičky a střední části nohy. 
Při nazouvání se výborně hodí velké poutko na zadní straně boty. Upínání brusle je zajištěno klasickými tkaničkami a pevnými nártovými a vrchními přezkami s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí. Úhly upínacích prvků a kloubu jsou pečlivě nastaveny tak, aby napomáhaly zvýšit komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy. Brusle se dají jednoduše přenášet v ruce za velká zpevněná poutka. Boty jsou kompatibilní s nepřeberným množstvím Trinity rámů od 4x80 nebo 4x90, přes 3x90, 3x100 nebo 3x110, pro urban a freestyle bruslení, až po 3x125 ve dvou délkách, pro fitness a kondiční bruslení nebo dlouhé tratě. V nabídce jsou jak rámy Aluminiové tak Magnesiové. Svůj rám si můžeš vybrat v kategorii rámy na brusle.

Trinity je nový asymetrický systém uchycení rámu, který umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, čímž je sníženo těžiště a zvýšena stabilita. Bota je k rámu připevněna tříbodovým uchycením, které také více tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly během bruslení. Trinity umožňuje individuální nastavení rámu vůči botě, jak předozadní tak boční. 

 
Product details
Chassis attachment Trinity (šroubovaný)
Fastening systemTkanička + 2x Přezka
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
K Powerslide Boty Next Arctic Grey Trinity
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password
Data processing
Hide